Menu

Choroba bostońska...

Witam. Czy któraś z mam spotkała się z chorobą bostońską u swojego dziecka? Jeśli tak to jak się zachowywało dziecko i jakie były objawy. Czy ta choroba zaraża?? Czy można wychodzić z nią na dwór?? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

iwona1985
 3214  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie choroba bostońska dziecko

Odpowiedzi

iwona1985
aneta a możesz coś więcej powiedzieć...
iwona1985
Mój 11 miesięczny synek miał przez 3 dni gorączkę a na 4 dzień wyskoczyły mu kilka krostek koło ust i jedna na rączce. Wczoraj jak byłam z nim na kontroli to nasza pediatra powiedziała że to może być ta choroba. Ale nie ma żadnych krostek w buzi ani na stopach. I już sama nie wiem.
myszka838383
Iwonka obserwuj małego..pęcherzyki mogą się jeszcze pojawic na stopach. Mój Adas przechodził to w zeszłym roku.
iwona1985
Jak długo te krostki mogą być na ciele. U synka są już 5 dzień i widzę że są bledsze.
kasiulka1985
Mój synek przechodził to 3 tyg temu. Połączone to było z anginą paciorkowcową co ponoć lubi chodzić w parze. Miał najgorsze pęcherze na stopach i swędziało go to okropnie a później bolało i chodził na czworaka. Miał pare na brodzie i uszach. Jak bardzo swędzi to smarować pudrem w kremie bo tak zaleciła Nam pediatra. Zeszło po tygodniu i teraz stopy wyglądają koszmarnie bo łuszczy się skóra po tych bąblach. Na szczęście nie zaraził się nikt więcej co jest wielkim szczęściem bo przeważnie jest tak, że jak jedna osoba to ma to łapią wszyscy domownicy.
izkalepszy
Moja mała miała w zeszłym roku ale łagodnie przechodziła, psikałam jej do buzi tantum verde, stopy i rączki przemywałam roztworem fioletu
iwus198920
a może to 3 dniówka
otylka
moja córka miała chorobę bostońska w zeszłym roku. gorączkę obniżałam milifenem z ibuprofenem, bo szybko i długo działa. bąble zeszły same, bez mojej interwencji, ale ślady po nich zostały na jakieś 3 tygodnie. na szczęście mała miała te bąble tylko na stopach i trochę wysypki na pupie.
sroka0225
My właśnie przechodzimy przez bostonkę... 1 duży pęcherz miedzy paluszkami u dłoni. 1 na stopie... w buzi kilka reszta rozłożona na całym ciele... przechodzi jak na razie łagodnie... bez gorączki, rano bolał troszkę brzuszek...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.