Menu

choroba cd :(

Kochane NetMamy znowu muszę Wam napisać o córeczce znajomych. Po dokładniejszych badaniach okazało się że ma białaczkę a nie raka mózgu(placze)(placze)(placze) dzisiaj się dowiedzieliśmy.biedactwo(placze)(placze)(placze) teraz ciężka droga przed nią. cały czas myślę o niej... wierzę że małej uda się pokonać chorobę. cały czas proszę o to Boga(placze)(placze)(placze)

sylwetka84
 756  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie choroba

Odpowiedzi

Mandarinios
(placze)(placze)(placze) Jest fundacja DKMS, która organizuje dawców szpiku... Bardzo mi przykro i trzymam kciuki....
madzialena
dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe - dlaczego bandyci, zboczency to przewaznie zdrowi ludzie i zyja 100 lat a tu takie Serduszko i juz takie chore. U nas w sobotę też fundacja DKMS zbierala krew dla 23 letniej dziewczyny matki 3letniej dziewczyny u ktorej wykryto białaczke. Jak tylko przeczytal o tym ogloszenie postanowilam oddac krew do badania i tez tak uczynilam - może kiedyś uda mi sie komuś pomoc
paulaa
właśnie dziś się zastanawiałam co wyszło na badaniach dzięki że napisałaś ja też będę się za nią modlić (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
olita7
mój boże... to straszne. Ale wiesz co - z dwojga złego i okropnego to białaczka wydaje sie być chyba łagodniejsza od guza mózgu... Nie wyobrażam sobie zeby mogli grzebac cos i wycinac w tak malutkiej główce. Moze uda sie w tym przypadku przeszczep komórek macierzystych ze szpiku i niunia wróci do zdrowia... I o to sie tylko modlę. Boże takie maleństwo a juz musi cierpieć - tragedia.(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
SCOFI
(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
flame123
tez dzis myślałam o tej Malutkiej. Trzymam za nią kciuki(cukierek)(cukierek)(cukierek)
justys2529
Trzymamy kciuki!Tak mi szkoda tej malej myszki(placze)(placze)(placze) tez od kod sie dowiedzielismy nie umialam o niczym innym myslec!!I modle sie za nia co noc!!(cukierek)(cukierek)(cukierek)
Wocial
malutki (aniol) trzymam kciuki. Zyczę powodzenia dla znajomych.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.