Menu

choroba dziecka

Tak mnie naszło na pytanie po rozmowie ze szwgierką
Z kim Wasze pociechy zostaja jak są chore? moja Patrycja tylko ze mną, a szwagierka uwaza ze nie warto brac zwolnienia jak dziecko chore i do tesciowej wozi małego(a on ciagle choruje, nigdy u siebie w domu tylko wożony a to to tesciowej a pozniej spowrotem do domu)

mamapati
 657  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem Zdrowie choroba dziecka

Odpowiedzi

misiak7
ze mną bo nie pracuje , czasem z mężem jak ma wolne albo z moja mamą która przyjeżdża i opiekuje się urwisami (grins)(grins)
martus1988
jak się małemu zdarzyło chorować to ja przy nim byłam...
Anciacia
Ja zostaję z małą w domu, jak muszę wyjść to mama do nas przyjeżdza i zostaje z bestią ;)
mamapati
no ja dzis rozmawiałam ze szwagierką to mówi ze mały ma angine, 39,9 tem. i ze zaraz moja tesciowa przyjedzie i go zabiera do siebie
clyde22
Przy drobnych sprawach mały zostaje z babcią. Jak coś poważniejszego, że trzeba leków dopilnować itp., to jedno z nas zostaje w domu (zwolnienie, bądź urlop).
Matina
Niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zwolnienia lekarskie. Nie widze w tym nic złego, że dziecko zostanie z babcia. Moja córkia teraz jest chora. Nie poszła do przedszkola. Ja jestem w pracy, a ona u opiekunki.
Juli1303
Ja pracuje więc mały zostaje z babciami, albo zostaje na noc u babci, albo babcia przycodzi do nas i go pilnuje. Bez przesady, nie wiem o co wielkie halo...
Panterka
Ze mną.. Ostatnio była 3dni u babci.. Ale nie mogłabym jej wozić w tę i z powrotem, wystawiać dziecko na zimno i wiatr.. Jak już to albo mama byłaby u nas na ten czas, albo ja z małą u niej, i od niej jeździłabym do pracy..
mamapati
ja nie mówie ze zostawienie chorego dziecka w domu np z babcia, opiekunką to cos złego, ale przeożenie dziecka z prawi 40 st. gorączką to raczej nie jest normalne? dziecko ma dwa lata i wiekszosc czasu choruje bo nie ma do konca wyleczonych chorób a to moim zdaniem juz nie jest normalne
justii34
Z nami(grins) nikomu nie zostawiam Dzieci jak są chore(smutna)(awve)(awve)(awve)
amalka
Zawsze ze mną bo ja "pracuję" w domku (grins)
renata29
poza dwoma pobytami w szpitalu jak był malutki,mój synek nie choruje
daryjka87poznan
Ze mna bo ja jestem na wychowawczym.
koza54
Patka żadko choruje ale jak już jest chora to jest ze mną, bo ja nie pracuję póki co.
sque
ze mną, ponieważ to ja nie pracuję i siedzę w domu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.