Menu

Chory mąż

Czy Wasi mężowie też boją się lekarzy? Mój jest chory, ma ciągle gorączkę. Co mu lekko spadnie to zaraz skacze, chciałam Go wysłać do lekarza, a On nie pójdzie bo się dobrze czuje. Leży na kanapie i wegetuje. Co ja mam z nim zrobić? Za ucho na siłę do tego lekarza zaprowadzić? Dziecko łatwiej przekonać. Z tego wszystkiego to ja się robię(chora)

emiliab
 643  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina strach lekarz chory

Odpowiedzi

ADAMSKA98
zamów wizyte domową
elcia
dokładnie jeśli nie chce iść sam to wezwij lekarza. Mój mąż owszem boi sie lekarzy ale lekarzy specjalistów. Lekarza rodzinnego sie nie boi i idzie do niego bardzo szybko. On dosć czesto sie przyziebia i nie cierpi tych swoich przyziebień wiec moze dlatego tak szybko pędzi po lekarstwa.
BARTEK
Wiesz mój dokładnie tak samo,nie ma mowy żeby z własnej woli wybrał się do lekarza.Dopiero jak ja po marudzę mu nad głową i zarejestruje go to wtedy nie ma wyjścia i idzie .
mala21
no a zastrzyków to już całkiem
emiliab
Jak wezwę lekarza do domu to mi jeszcze wstydu narobi, on musi sam się zgodzić.
nikordia
oj mój mąż tez boi sie lekarzy jak ognia a zwłaszcza stomatologa.
a jak jest chory to najpierw udaje ze nic mu nie jest ze sie nie wyespał albo ze ma zakwasy itp.a jak juz go tak naprawde choroba weżmie wtedy kładzie sie na łóżku i jeczy i wzdycha jakby miał za chwile skonać...
nienawidze jak jest chory...
a zeby go zmusic do połkniecia tabletki to sie tyle musze nagadać ,że szok...
ale co zrobić????
naszczeście żadko choruje....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.