Menu

CHRAPANIE!!!!!!!

Dziewczyny macie może jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby przestać chrapać? Mój mąż okropnie chrapie, mi nie pozwala to zasnąć, poprostu doprowadza mnie to do szału. Dodam,że gwizdanie i spanie na boku nie pomaga.

Edytka85
 794  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie chrapanie

Odpowiedzi

darzenka
ja go budzę i każe sie przewrócić na bok, albo go kopie w nogę :) polecam tez osobne spanie :) wyśpisz sie do woli i w spokoju.
JUSTYLKA
ja uciekam do pokoju obok...u nas nie ma mocnych na to chrapanie(grins)
lusia82
w aptece mozna kupic duzo specyfików na chrapanie sa plastry na nos jakies syropy tabletki spróbuj moze pomoże ja tez mam ten problem ale wystarczy jak go obudze i obróci sie na bok słyszalam tez ze chrapanie to objaw jakes choroby moze dobrze by bylo zeby mąż wybral sie do lekarza
Edytka85
Za bardzo lubię Jego ciepełko żeby się wyprowadzić do drugiego pokoju :) Kopię Go po żebrach i na chwilę mam spokój ale tylko na chwilę:(
Zabciu też myślałam o tych plastrach ciekawe czy są dobre?
Edytka85
Niedawno robił badania serce ma jak dzwon, alergikiem nie jest. Kiedyś chrapał tylko po alkoholu. Ale ciężko pracuje może to z przepracowania?
Madzik8889
Moja siostra jak chrapała to się okazało że ma problemy z migdałami!!! Może niech Twój mąż też wybierze się do laryngologa i niech mu sprawdzi migdały...mojej siostrze tylko przycieli migdały i jak ręką odjąć już nie chrapie:)))
artisylvi
Ja mojemu mężowi własnie kupuję te plasterki,nazywają się "BreatheRight". Są to silikonowe paseczki przytwierdzone do mocnego plastra,który przykleja się do skrzydełek nosa i w ten sposób udrażnia sie przewody nosowe. Naprawdę są bardzo dobre,nawet jak ja miałam katar to też je stosowałam i naprawdę lepiej sie oddycha. (kciuki)
Edytka85
Dzięki wielkie:)
33anna
Zależy z jakiego powodu mąż chrapie. Mój mężuś też chrapał, bo miał sporą nadwagę.....jak tylko zrzucił balast to przeszło jak ręką odjął! Ale można chrapać z różnych powodów : nadwaga,krzywa przegroda nosowa, polip, trzeci migdałek i wiele, wiele innych przyczyn. A może naprawdę z przemęczenia, tak jak piszesz? spróbujcie te plasterki, a jak nie pomoże, to do lekarza. (awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.