Menu

chrypka

Moja 6 letnia córeczka od około 3 tygodni ma zachrypnięty głos,mówi tak jakby miała zapalenie krtani.Dwa razy byliśmy u lekarza,który po dokładnym osłuchaniu stwierdził że nic nie widzi,osłuchowo czysta i przepisał syrop allertec i wapno.Jednak głos jest nadal zachrypnięty.Czy chrypka może być objawem alergii?Dziecko dobrze się czuje,tylko ta chrypka.Czy któraś z was miała może taki problem?

MONIKA123451
 905  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

chrypa

Odpowiedzi

mammma
niestety nie... może idź do innego lekarza. jeśli lekarz sugeruje alergię, to czy skierował Was na testy? Bo co chce leczyć tymi lekami? Idź z dzieckiem do alergologa.
MONIKA123451
Mamy takiego lekarza ,który praktycznie każdą dolegliwość podciąga pod alergię(placze)
JUSTYLKA
Ja bym poprosila o skierowanie do laryngologa
zona
hej. moj mlody teraz tez ma zachrypniety glosik. nie bylam jeszcze u lekarza i juztro ide. ale prawdopodobnie to jest wirus. moja mama miala ostatnio i corka brata jeszcze. moj synek ma roczek a corka brata 8 miesiecy
maglin
Zgadzam się z Justylką. Mój syn miał na taką chrypkę lek przepisany przez laryngologa, robiony z miodu i gencjany. Pomogło.
krzysia
Ja ostatnio miałam właśnie wirusowe zapalenie krtani praktycznie zostałam bez głosu, isla jest bardzo dobra na chrypke ale wizyta u laryngologa powinna wszystko wyjaśnic
MONIKA123451
(prezent)(prezent) Dziękuję(prezent)(prezent)(prezent)
mammma
teraz jest "moda" na alergię. moja mała jak się przeziębiła rok temu, to lekarka zapisała jej, oprócz leków na przeziebienie, CetAlergin w kropelkach. nie wiadomo po co.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.