Menu

chrzciny w domu.

net mamy robię chrzciny w domku i gdzieś na około 20 osób,, i teraz myślę co zrobić do zjedzenia i jakie ciasta podać sałatkę pomóżcie ... i gdzieś ile potrzebuje forsy na to .. bo chyba będę musiała debet sobie wziąsci ?????????(pout)

kasia18nh
 1654  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zakupy chrzciny

Odpowiedzi

Aneta50209
Ja robiłam u siebie tradycyjnie rosołek z makaronem ziemniaki zestaw sórówek buraczki lub mizerię kotlety do wyboru albo schab albo filet z kurczaka roladki i nóżki z kurczaka. Z sałatek to była zwykła warzywna i gyros. Tort sernik i jakiś przekładaniec i jakieś ciacha. Oprócz tego śledzie, koreczki. wędlina pomodorki ogóry itp. Udanych chrzcin życzę. Aha kosztowała mnie to ok 700 zł (kwiatek)(kwiatek)
ania4
Ja miałam chrzciny w domu na obiad mialam rosół na drugie ziemniaki miesa ( z kurczaka, schabowe , zawijańce) do tego surówki , po obiedzie wiadomo ciasto kawa , ( tort, sernik, snikers, ) póżniej podałam sałatki i odgrzałam mięso które mi pozostawało z obiadu do tego jeszcze bigos i kiełbasa na gorąco była, też miałam jakoś 20 osób.
marinka
Hej! My się przygotowujemy do urodzin na 20 osób
Będziemy mieli:
* zupę krem z cukinii i avocado
* Farszerowany bakłażan z mozzarella i gorgonzolą
*Pene ze szpinakiem i serem pleśniowym
* Sałatka caprese i sałatka z sałaty lodowej z pomidorkami koktajlowymi itd
* Będę piekła ciasta oraz z cukierni teściowa zamówi też bo tam pracuje.
* będzie też grill : kiełbaski i ryby
Koszt to 700-800

Gotuję takie dania , ponieważ w kraju z którego pochodzę właśanie się to je a poza tym mój mąż lubi te dania. Moja mama na swój koszt będzie robiła dania polskie:):)
marinka
A wszystkie warzywa i sery będę miała po promocyjnej cenie :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.