Menu

chrzest

Witajcie w niedziele mamy chrzciny u bratowej chrzci blizniaki i nie wiemy ile kaski dac dajcie jakies propazycje ja myslalam ze po 200zł na dziecko

marzena81
 718  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Wychowanie dziecko

Odpowiedzi

emikacpi
masz rację 200 zł na dziecko wystarczy :) (kciuki)(kciuki)
renata29
tydzień temu chrzciłam synka i dostał 800 zł od chrzestnej a od chrzestnego 100 zł i srebrny medalik z łańcuszkiem
Joanna30
zgadzam sie z emikacpi (kciuki)
daryjka87poznan
Daj tyle na ile was stac.
karolcia514
Daj tyle na ile was stac.
natuuusia19
starczy:)
a jak nie chcesz dawac kasy to kup im jakies fajne pamiatki:)
Ada3610
ja w zaszłym tygodniu chrzciłam synka i prawie każdy dawał po 500zł. Dostał obrazek srebrny i sztućce gerlacha z grawerką (55zł z przesyłką).
mgli21
JA MIAŁAM CHRZEST U KUZYNKI SYNKA TO DAŁAM 300ZŁ ALE JAK SĄ 2 TO DAJ PO 200(kwiatek)
moput
Zależy od zawartości portfela. Ja nie lubię dawać dzieciakom pieniędzy, wolę kupić jakąś pamiątkę (o ile wiem, że rodzice to uszanują i zachowają dziecku na potem). Na Allegro można kupić śliczne obrazki z aniołkiem, ręcznie malowane, w drewnianej ozdobnej ramce z wypisanym imieniem dziecka. Mój Wojto taki dostał i jestem zachwycona :) Tak się trafiło, że nasi chrzestni do zamożnych nie należą tylko szczęście w tym, że nam nie zależy na zasobności ich portfela tylko na pewności, że w razie złego dzieciaki mogą na nich liczyć.
babooshka
tu nie chodzi o pieniądze, ale o postawę, i o pamiątkę dla dziecka... (ja nie patrzyłam na to czy dziecko dostanie drogi prezent, czy wysoką sumę,nie o to w tym wszystkim chodzi, nie mylmy pojęć)
marzena81
dzieki za rady takze mysle ze damy po 200 zł i do tego dokupilam taka pamiatek http://www.metalizacja-przedmiotow.pl/img/galerie/Sesja%20zdjeciowa%20naszych%20prac/album/index.html
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.