Menu

Chrzest ??

Hej dziewczyny mój mąż ma być ojcem chrzestnym nie mam pojęcia co kupić na pamiątkę dla dzidzi dodam że to jest dziewczynka a i jeszcze ile teraz daje się pieniążków ??

karolcia514
 664  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina chrzest

Odpowiedzi

jagoda30
to zależy gdzie mieszkasz, bo każdy rejon ma swoją jakąś tradycję, u mnie np ojciec chrzestny płaci za chrzest i daje jakiś mały prezent albo parę groszy
MaLaCzarna
Ja bym kupiła dla dziewczynki na pamiątkę jakieś kolczyki złote i dała pieniądze ( rodzice będą wiedzieli sami co kupić)
Anemona
rok temu moja córka od chrzestnego dostała 1000zł od chrzestne tyle samo i jeszcze medalik z białego złota i srebrną łyżeczkę i grzechotkę.

Syn mój miał chrzest 6 lat temu od chrzestnej dostał 500zł od chrzestnego medalik złoty.

Ale u nas tak jest na wesele do kuzynki męża szliśmy z synem i daliśmy 500zł.
andziabuziak
ja byłam jestem chrzestną na pamiątkę dałam obrazek z aniołkim i zamiast kasy dałam w prezencie (na życzenie rodziców) paczkę pampersów + kilka pudełek mleka bebiko a było 10szt.
andziabuziak
chrzestny (kolega) podarował 200zł + ramkę na zdjęcie dużą
niunia2776
mój mąż też ma zostac chrzestnym dziewczynki i my kupujemy taką pamiątkę http://allegro.pl/prezent-na-chrzest-chrztu-chrzciny-pamiatka-kartki-i1911090606.html a ponadto na życzenie mamy dziecka kupilismy małej sukieneczkę i planuję jeszcze dołożyć do tego stówkę.
niunia2776
http://allegro.pl/prezent-na-chrzest-chrztu-chrzciny-pamiatka-kartki-i1911090606.html jeszcze raz podaję link
tlolek
mój Synek dostał od chrzestnego srebrna łyżeczkę z datą ur wagą i godz.
andziabuziak
JEŚLI NA COŚ SIĘ ZDECYDUJECIE TO NAPISZ Z CHĘCIĄ PRZECZYTAM WASZĄ DECYZJĘ I POMYSŁ :) POZDRAWIAM
edyta2010
dla dziewczynki to kupiła bym medalik lub kolczyki jest bardzo duży wybór, żeby miała pamiątkę a jak rodzice chcą do czegoś dołożyć to dała bym pieniążki, ja w sierpniu chrześniakowi dałam medalik z białego złota (krzyżyków się nie daje a zwłaszcza dzieciom) i kasę na fotelik do samochodu bo rodzice chcieli kupić porządny na kilka lat.
natuuusia19
u nas chrzestny placi z chrzest i zdjecia daje upominek lub kase.... maz np oplacil wszystko i dal ok 300 zl... ja w maju jak ylam chrzestna to moj kum tez zaplacil za wszystko ale nie dal zadnego upomiku.
daryjka87poznan
Moze mate edukacyjną.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.