Menu

Chrzest dziecka

W jakim wieku były Wasze dzieci, kiedy były chrzczone? Czy po ceremonii robiłyście obiad lub poczęstunek dla gości w domu, czy też zapraszaliście gości do restauracji? Jak wyglądały chrzciny Waszych dzieci i czy dzisiaj z perspektywy czasu coś byście zmieniły w tym wydarzeniu?

Ania
 1459  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

dzieci chrzest

Odpowiedzi

margolcia85
Gabrysia był chrzocna miesiac temu - zorbilam wszystko tak jak chciałam, nie żąłuję niczego. Ale Mikołaj jak był chrzczony to w kościele ok, wsyztsko było tak jak powinno być, ale teśiowa namówiła mnie by to ona przygotowala całą uroczystość i więcej tego nie zrobi, do dziś żałuję że nie postawiłam na swoim i nie poszłam do restauracji jak teraz:) no ale mądry polak poszkodzie .... Oboje mieli po 6 tygodni gdy byli chrzczeni :)
daryjka87poznan
Moja miała prawie dwa miesiace. Po ceremoni zrobilismy impreze w domu.
kasia3030
wszystkie moje dzieci mialy po okolo 2 miesiace,pozniej obiad w restauracji.
kasia3030
wszystkie moje dzieci mialy po okolo 2 miesiace,pozniej obiad w restauracji.
sque
córa miała 4,5 miesiąca, chrzciny były w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia, także impreza była u nas w domu i chyba nic bym nie zmieniła, bynajmniej nic mi się nie kojarzy w tej chwili.
myszka838383
Adas miał 3 miesiące. Imprezka w domu :)
Ada3610
Mój synek miał 4mc. Imprezka była w restauracji. Nie żalujemy.
piasekpustyni
Niunio miał 2 miesiące, obiad i imprezka w domu dla najbliższych... było ok 15 osób.
kaprysa66
mój pierwszy syn miał 17 dni,a drugi 14 impreza w domu trochę ciasno ,ale było super na drugi dzień znajomi przychodzili ciasta i reszty starczyło i dla nich więc przynajmniej nie zmarnowało się nic ,myślę,że nic bym nie zmieniło bo było superowo
JUSTYS
synek miał miesiąc jak był chrzczony ,gości zaprosiliśmy do restauracji i nie żałuję :)
emiliab
Synek był chrzczony ok 6 miesiąca i impreza była w knajpie. Córeczka miała 2 miesiące i impreza była w tej samej knajpie. Jedyne co bym zmieniła, to wstrzymałabym się z terminem chrztu córeczki, żeby była trochę starsza i żeby było ciepło.
iwona1985
Maja miała 3 miesiące, imprezkę robiliśmy w restauracji i nie żałuję :-)
flame123
Zosia miała trochę ponad 8 lat. Chrzest był wieczorem, więc w domu (wcześniej) był tort, kawa itp., bez obiadu, ponieważ moje dzieci dysponują taką rodziną, która zjawia się o różnych porach albo i wcale
Magda27
Obydwoje mieli po 5miesięcy jak byli chrzczeni po kościele Marcina impreza była w restauracji ale zakończyła się w domu długa historia dlatego po chrzcie Kacpra impreza była w domu i było fajnie:-))))
natuuusia19
wiki miala 2 miesiace. po uroczystosci w kosciele byl obiad.. wszystko robilam sama z tesciowa i ciocia. niestety nie zmiescilibysmy sie w mieszkaniu wiec maz wykozystal swoje znajomosci i zalatwil mala skromna "sale"
karolcia514
nasza niunia miala 3 miesiace jak byla chrzczona :) po mszy w kosciele byl obiad w domu u tesciow bo w tedy jeszcze mieszkalismy u nich :)na obiedzie byla najblizsza rodzina czyli moi rodzice tescie chrzestni no i rodzenstwo ......
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.