Menu

chusta- co polecacie?

Drogie mamy, szukam wygodnej chusty- jak najprostszej w obsłudze- bo ja niemota ;) żeby się w miarę szybko i wygodnie zakładała i zdejmowała i dobrze przylegała do ciała (żebym nie musiała non stop przytrzymywać dziecka- jak w beznadziejnym nosidełku chicco jakie posiadam i się zupełnie nie sprawdziło). Dziecko ma prawie 5 miesięcy.
moja młodsza uznaje tylko mleko mamusi i tylko z cycusia- więc uwiązane jesteśmy- niestety muszę i na szczęście mogę z nią chodzić do pracy, tylko czasem muszę ją ponosić na rękach, a potrzebuję rąk wolnych :)
proszę o wypowiedzi mam, które mają doświadczenie z chustami, co się Wam najlepiej sprawdziło, a może któraś ma jakąś fajną używkę na sprzedaż?
pozdrawiam

kreskah
 835  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem chusta do noszenia dzieci

Odpowiedzi

renata29
mam chustę kieszonkę,jest najprostsza i wygodna,mało używałam bo mój jakoś nie garnął się na ręce a teraz już jest trochę za duży żeby całego go tam upchnąć a opcja z wystającymi nogami jakoś na razie mnie nie przekonuje zresztą on już na leżąco nie chce być noszony i chyba poczekam aż będzie siedział,to wtedy znowu zacznę nosić
kreskah
dzięki za info- anu80- a gdzie to kupiłaś- są takie w Polsce?
Renata29- własnie na allegro znalazłam takie chusty kieszonki, zastanawiałam się czy się sprawdzają
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.