Menu

chusta czy nosidełko?

co waszym zdaniem jest lepsze? chusta czy nosidło ?

olus52
 1110  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie chusta nosidło dziecko

Odpowiedzi

amalka
Jak @asafi (grins)
mamciamajki
Miałam nosidelko BabyBjorn i bylam bardzo zadowolona. Z chusty korzystałam tylko w szpitalu jak Maja była malutka. Nosidełko było bardzo przydatne podczas podróży. Z niego łatwiej dziecko wyjąć no i wsadzić.
Anciacia
miałam nosidełko, ale mała nie chciała do niego wejść :P może przy drugim się przyda :D
kinia87
Ja mam nosidełko Eurotech i jestem zadowolona:)Można dziecko nosić na biodrze co jest bardzo wygodne.O chustach słyszałam wiele dobrych opinii, ale chusta jest droższa od nosidełka.Mnie się przydaje i chodze z małą po domu.Przyda się np.nad morzem:)(grins) A nosidełko kupiłam na alegro za niską cenę(grins)
Magdzik
Miałam nosidełko tylko do jazdy autem. W domu radziłam sobie i bez nosidełka, i bez chusty(kciuki)
xkasiulax
zawsze byłam przeciwna temu i temu!!!.dostałam chustę później nosidełko!!!!o wiele!!!!!!!!1wolę chustę bez dwóch zdań (awve)
xkasiulax
zawsze byłam przeciwna takim wygodom,dostałam w prezencie!i byłam mega zadowolona z chusty nosidełko stoi do tej pory praktycznie nie używane!raz pożyczyłam koleżance!i jak szybko pożyczyła tak szybko oddała!
Juli1303
Ani jedno ani drugie...
LaMandragora
U mnie podobnie, jak u @ateny... korzystalam i z nosidla (Baby Bjorn) i z chusty... Chusta wygrywa, jak dla mnie. Nosidlo... dziekuje.
LaMandragora
A pytanie jest NIE, jakie jest wasze zdanie na temat nosidel czy chust... i czy w ogole nie jestescie przypadkiem przeciwne badz czy sobie radzilyscie bez tych "cudow", lecz jest proste... co jeste lepsze: nosidlo czy chusta?

(spi)(spi)(spi)
lola86
zdaje mi się że chusta , bo moja kumpela wiąże ją tak że mały będąc na jej plecach widzi wszystko z nad jej ramiona . Ale moja nie chciała być w niczym tylko na rękach
renata29
chusta jest lepsza,niedługo mam zamiar kupić
truska
stawiam na chuste, ktora uzywam od pierwszych dni az do teraz (Mati ma 17 mcy), jest niezastapiona, natomiast chusty sa przerozne, dla mnie wazna byla wygoda dziecka i nasza - rodzicow, szybkosc zakladania, ukladania dziecka i wyjmowania go nawet w czasie snu bez przebudzenia, zatem polecam kolkowa oraz babasling.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.