Menu

chusta czy nosidełko turystyczne

kochane mamy:)latem jadę w góry z moją córcią i mężulkiem i mamy mały dylemat czy kupować jakoś ekstra nosidło ze stelażem i krzesełkiem 2 w1 czy lepsza będzie chusta na wędrówki po górach ?
sprawdziła któraś z Was nosidło lub chustę?ja mam wrażenie że lepsza będzie chusta ale jak mnie jeszcze któraś z Was upewni w tym przekonaniu to będę wdzięczna:)

margie
 856  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport ch nosidła

Odpowiedzi

serum
Ja mam nosidełko, jesteśmy bardzo zadowoleni. Mała ma juz prawie rok a nadal z niego korzystamy, dzisiaj mieliśmy iść w góry ale niestety się rozpadało. Nosidełko z tego co wiem starcza na dłuższy okres czasu, ja mam takie do 12 kg.
Ale chusty nie neguję, słyszałam że są świetne.(awve)(grins)
Edytka85
Ja miałam takie nosideło na ramiona zakładane podobne do chusty tylko usztywniane ale mała nie za bardzo chciała w tym siedzieć. Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie to w góry poleciłabym chustę albo takie coś jak ja miałam. Nosząc dziecko w nosidełku za stelażem będziecie się bardziej męczyć. Najlepiej żebyś wcześniej sprawdziła np u znajmej jeśli któraś ma chustę czy dzidzia będzie chciała w niej siedzieć.
Malgos19
Moja córcia za to zdecydowanie wolała nosidełko :))) W chuście wierciła się a w nosidełku miała wygodniej i przespała prawie całą drogę :)))
Agnieshka76
Ja mam nosidełko ale bez stelaża jest tylko usztywnione w najważniejszych miejscach. Dopiero zaczynamy z niego korzystać ale narazie jest ok. Z chusty nie korzystałam ale słyszałam że jest super, bałam się że nie będę umiała jej zawiązać.
margie
zapomniałam dodać że mała bardzo lubi chuste:)i często jej używam ale mąż się uparł na nosidełko a ja próbuję mu to wyperswadować..że skoro chusta sprawdzona to lepiej przy tym zostać:)dzięki za odpowiedzi:)
Viljar
Ja mam nosidło ze stelażem właśnie i... polecę Ci chustę. Z nosidłem wszystko ładnie pięknie, ale jak dziecko zaśnie, a przy dłuższych wyprawach raczej się trzeba z tym liczyć, to dynda mu głowa, opada na dół, aż się słabo robi na sam widok... Oczywiście można kombinować, ja mojego usztywniam zwiniętym kocykiem, ale po cichu żałuję że nie kupiłam chusty.
natalcia1988
ja zdecydowanie polecam chuste!! to najlepsze co mogli wymyslić do pieszych wędrówek z dzieciaczkami. Jest wiele różnych wiązań które są bardzo łatwe wygodne dla maluszka i bezpieczne!! można zarówno wygodnie ułożyć maluszka do spania jak i do oglądania świata na plecach lub na brzuszku rodziców. Jeszcze jedna zaleta chyusty to to ze ciężar rozchodzi się na obszar jaki sobie same wyznaczycie tzn mozna chustę rozłożyć na całe ramiona i nie wpijaja sie szelki jak w przypadku nosidełka.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.