Menu

Chusta do noszenia niemowląt

Czy są wśród NM użytkowniczki chust do noszenia dzieci? Czy to jest wygodny sposób do noszenia? Czy wygodniejszy niż tradycyjne nosidełko? Mam dużo czasu i tak się zastanawiam czy chusta elastyczna nie będzie lepszym sposobem na jesienno-zimowe spacerki niż wózek.

letka82
 516  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

chusta do noszenia dzieci

Odpowiedzi

elinka
nie wiem, co jest wygodniejsze - czy chusta czy nosidelko (slyszalam, ze to pierwsze, ale nie moge potwierdzic tego wlasnym doswiadczeniem), ale... wydaje mi sie, ze jednak wozek na spcery jesienno-zimowe bedzie lepszy. wez pod uwage, ze w wozku dzieciatko jest lepiej zabezpieczone przed wiatrem (budka, oslonka, spiworek) niz w chuscie, nawet gdybys ja opatulila kocem.(kwiatek)
margolcia85
ja moge potwierdzić wiele wygodniejsza jest chusta rzede wszystkim dlatego że w zaleźności jak ją zawiążesz to dziecku nie cierpi tak kręgosłup jak przy zwykłym nosidełki - mały co prawda już był większy jak dostalismy chustę, ale kilka miesięcy go nosiłam - w chuście możesz nosić nawet 3 letnie dziecko - mało tego możesz ją wszędzie zabrac i raz dwa założyć bez wózka, i bardzo wygodnie!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.