Menu

Chusteczki do noska

Jakich chusteczek do noska używacie dla dzieci> Higienicznych czy zwykłych materiałowych? Zuzka ma dalej tak obraty nochal, że już sama nie wiem jakie chusteczki będą lepsze.

Marlena
 761  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

chusteczka

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Higienicznych. Zewa Softis sa dosc miekkie.
ania77
Higienicznych. Tylko i wylacznie.
kasiab
Ja też używam higienicznych. Jak dla mnie delikatne są chusteczki w tekturowym pudełku z biedronki i tylko tych używam.
Mandarinios
Marlena są na rynku chusteczki higieniczne z balsamem i naprawdę nie podrażniają nosa. Firmy Velvet.
Mandarinios
a na podrażniony nosek najlepszy jest ...... PENATEN :) Moja mama go stosowała dla mojego młodeszego rodzeństwai przynosiło ulgę i szybko ranki się goiły. Po każdym wydmuchaniu noska posmaruj konkretną warstwą. Penaten to krem dla dzieci więc nie muszisz się obawiać :) Pozdrawiam :)
avialle
poza tym stosowanie materiałowych jest nie higieniczne, tak jakbyś powtórnie zarażała sie katarem, a w papierową wydmuchasz co musisz i wyrzucisz..
kasia1
Również używam higienicznych ale kiedy byłam z małą w szpitalu zauważyłam że jedna z mam używa chusteczki nawilżające mówiła że ma problem z noskiem swojego synka bo zawsze kiedy ma katar to od zwykłych chusteczek zawsze ma podrażniony nosek a od kiedy wyciera mu chusteczkami do pupci nie ma z tym problemu sama wycierałam nimi małej tak nosek i powiem wam że nie było śladu po tych dolegliwościach :)
irekzboralski
tylko higienicznych
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.