Menu

Chusteczki i pampersy

Jakich chusteczek i pampersów używacie?? i do pupy czego?

lusska
 861  25

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat pielegnacja dziecka

Odpowiedzi

veronas
pieluchy i chusteczki pampers,do pupy maka ziemniaczana
madzia1330
pieluvhy , chusteczki pampers , a do pupy krem przeciw odparzeniom johnson's baby - naturals :))
234olenka
ja używałam pampersów z haggis i chusteczki nino.....a do pupy nic-nie mieliśmy odparzeń a gdy się pojawiły jakieś smarowałam sudokremem:)
martus1988
pieluchy dada używałam i na noc używam z Rossmanna a do pupy to woda i mydło i szczerze to najlepsza forma jak dla mnie bo po chusteczce może coś tam pozostać ... takie moje zdanie
234olenka
a i ja często wietrzyłam małemu pupę. jak w domu ciepło to śmigał bez pampa..a jak była potrzeba obmyć pupę to tak jak piszę @martus1988 woda i mydło:)
margolcia85
Teraz dla Gabrysi pieluszki DADA i chusteczki też:) Dla Mikołaja niestety tylko pampers bo nie mógł innych używać, ale w tej chwili Dada niewiele odbiega od pampersa (przynajmniej to moje zdanie :))
jagoda30
dada
jagoda30
sudocrem i krem bambino
izunia83
pieluchy rossman,pampers chusteczki huggies,sudocrem
karolcia514
używaliśmy pieluch pampersa a chusteczek nivea a do pupy linomag tormentiol no i make ziemiaczana...
Kordelia
Pieluchy - były huggies, chusteczki - dada, a krem- sudocrem :)
amalka
Pieluchy tylko oryginalne Pampers. Chusteczki jakieś tam firmowe- Nivea chyba. Później przestawiliśmy się na te z Kauflandu. Dużo taniej a moim zdaniem są lepsze- bardziej wilgotne i wydajne.
renata29
chusteczki i pieluchy Dada a na noc Pampers,do pupy sukocrem
niki30041988
pieluchy zadnej heh cora nie siusia od 4 mc w pamersy, ale wczesn iej to byly happy lub huggis czy jakos tak, husteczki to cleaniq dzidzius lub happy krem to alantan lub linomag, cora miala zawsze zdrowa pupe. Zadko kiedy miala odpazenia bardzo zadko
tymianek
pieluchy pampers, chusteczki były w domu ( pampers), ale używałam ich do przetarcia kurzu. Pupkę synkowi myłam wodą i mydłem ( biały jeleń, bambino), a do smarowania używałam na początku bephanten, później sudocrem, a i tak najlepsza jest maść robiona przepisana przez pediatrę na lanolinie.
Ada3610
pieluchy jakie są w promocji to kupujemy, po żadnych nie ma synek uczulenia ani odparzeń. najlepiej mi pasują te z biedronki, chusteczki różne tylko nie pampersa bo są beznadziejne i klejące. da pupy alantan plus, nivea krem do odparzeń kazała położna używać, ale żaden się nie przydał bo nie było takiej potrzeby
lola86
przedtem dada teraz wickies
daryjka87poznan
dada uzywalismy, chusteczek przeroznych, zalezy gdzie kupowałam i jakie dostałam. Do tyłeczka miałam krem specjalnie robiony.
Marta050709
pampersy tylko na noc zakładam huggis chusteczki dada
piasekpustyni
pieluchy pampers, chusteczki Bambino - inne Go uczulają, do pupy zasypka Linomag lub tormentiol jak robią się odparzenia. ma strasznie wrażliwą skórę i nie wiadomo kiedy może zrobić się rana, wtedy myję i moczę w nadmanganianie potasu i tormentiol, a pieluchy zmieniam Mu bardzo często.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.