Menu

Chwila grozy...

Dzisiaj wracając z Krzysiem ze sklepu, przechodziłam przez "pasy" bez sygnalizacji. Zawsze czekam aż będzie bezpiecznie, przechodzę tylko i wyłącznie gdy nadjeżdżające samochody są daleko i tak też uczyniłam dzisiaj. Mniej więcej w połowie dwupasmowej ulicy, zdałam sobie sprawę, że bus jadący jednym z pasów zwalnia, natomiast tir jadący drugim w ogóle! Mocniej zacisnęłam dłoń na Krzysiowej rączce i szybko wróciłam na pobocze. Tir przejechał i nawet nie zwolnił! Kierowca busa kręcił głową, mężczyzna stojący obok mnie klął siarczyście, ja miałam serce w gardle, łzy w oczach i cieszyłam się, że wyszłam na spacer o jednej kuli... Chwila mojej nieuwagi i... aż boję się pomyśleć (placze)

amalka
 755  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

strach kierowcy

Odpowiedzi

Edytka85
Brak wyobraźni...szkoda słów. Dobrze, że nic się nie stało(prezent)
tymianek
(smutna) sraszne, dobrze, że nic Wam nie jest
xkasiulax
Proszę Cię!!...miałabym zawał na miejscu!!!
Jaga80
kurcze dziewczyno zmroziła mnie sama opowieść,dobrze,że jesteście cali i zdrowi(kwiatek)
euphoria29
Ludziom za kierownicom brakuje wyobraźni,są strasznie nieodpowiedzialni.Chyba nie zdają sobie sprawy z tego,że ponoszą odpowiedzialność zarówno za własne jak i cudze życie.Takich bezmózgów na drogach wciąż przybywa niestety.(zlosc)

Dobrze,że nic złego się nie stało.(prezent)
daryjka87poznan
Takim imbecylą zawsze zycze zeby gume złapali. Duzo razy stojąc na pasach z jednej strony mi sie zatrzymuja a z drugiej strony pedzą jak szaleni. (placze)
Tuptolek
(kwiatek) Ostatnio mój mąż z synem mieli zderzenie samochodem z Panem, który jak tylko wysiadł przedstawił się, że jest prawnikiem. A policji się tłumaczył, że się zamyślił, a ruszył im prosto pod koła wymuszając pierwszeństwo. Na koniec wyraził swój żal po utracie punktów i wtedy na niego nawrzeszczałam, że powinien się cieszyć, że dziecku nic się nie stało, a nie punktami przejmować. Połowa samochodu do wymiany. Dobrze, że zawsze zapinamy Konradka w fotelik i pasy. Nie wiem o czym myślą niektórzy kierując samochodem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.