Menu

chyba sie powtarzam:)

MACIE JAKIS SPRAWDZONY SPOSOB BY ODUCZYC BABLA JEDZENIA W NOCY MINIMUM 2RAZY SIE BUDZI BY ZJESC CZYTALAM ZE JUZ NIE POWINNA JESC W NOCY ZE O SZKODZI ZABKOM, ZE TO NIEZDROWO IZE PRAWDOPODOBNIE NIE JEST GLODNA TYLKO PRZYZWYCZAJONA
WIEC PROSZE O WSZELKIE RADY I SUGESTIE BO POJECIA NIE MAM JAK SIE DO TEGO ZABRAC

anetka2803
 594  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie jedzienie

Odpowiedzi

olena
Do niedawna miałam ten sam problem. Jedzenia oduczyłam synka przypadkiem.. Pewnej nocy wymiotował i nie dałam mu butli, bo się bałam. No i od tego czasu mu nie daję:) A herbatkę od kilku dni wyłączyliśmy świadomie. Zapychaliśmy go smoczkiem, aż do skutku:) Teraz budzi się ok 6 rano na picie i o 8 rano wstaje i dostaje mleczko:) Nie wiem, czy pomogłam:)) Pozdrawiam!
Magdzik
Jak dla mnie, to trochę dziwne są te tłumaczenia... Nie jest głodna, bo jest przyzwyczajona(wow)(krejzolka) Gdyby dziecko nie było głodne, to nie budziłoby się z płaczem w nocy. Owszem, to szkodzi na ząbki, ale nie zamierzam głodzić dziecka i na siłę odzwyczajać od mleka w nocy. Moja ma prawie 15 miesięcy i jeszcze budzi się w nocy na mleko. I nie wyobrażam sobie jej odzwyczaić, bo pić mi nie chce... A drze się wniebogłosy(pout) Uważam, że każde dziecko samo się odstawi jak przyjdzie czas i nie ma co na siłę odbierać dziecku mleka w nocy. Takie jest moje zdanie(grins)
paulaa
ja ci na to pytanie nie odpowiem moja ma 21 msc i w dalszym ciągu wstaje w nocy na mleczko
krasna1
moja oduczyła się jak wróciłam do pracy...
zastosowaliśmy terapię szokową....
jadła cyca a że w nocy mnie nie było a ona nie chciała pić z butelki to musiała skapitulować...
tą bitwę wygrałam...
monikarogalska2
@geodonna69 powaliłaś mnie na łopatki z tym dawaniem mleka i wody do łożeczka hi hi dobre(kciuki)(kciuki)(kciuki)
rozowa82
@Magdzik moja mała też jadłą długo i nie raz obrywałam za to ze daje jej jeść,i jajk miała 16 miesiecy nagle sama zeczęła przesypiać całe noce wiec przyszło to samo.Mnie to wkurzało jak mi wmawiali ze to moja wina ze ona jeszcze w nocy je ze jestem nie konsekwentna ale skoro mi sie budziłą w nocy to widocznie tego potrzebowała......
KlaudynaK
Stasiek jak się budzi w nocy dostaje tylko przegotowaną wodę i to od dawien dawna, nie miał jeszcze roczku jak dawałam mu tylko wodę, bardzo szybko się przyzwyczaił, że nie ma jedzenia w nocy.
Madzik8889
Niewiem jak Wam pomuc moja córka nieje w nocy odkąd skończyło 4 miesiący,ale to prawda, że dziecko nie powinno jeśc w nocy w takim jednym programie mówili, że dziecko juz 6-ścio miesięczne nie potrzebuje karmienia nocnego!Może sprubujcie dawać pić zamiast jeść albo smoczka dawać dopuki się nie nauczy, że niema jedzenia w nocy?? Tu nie chodzi o robienie krzywdy dziecku ale o jego zdrowie! Jeśli nie odłuczycie jeść w nocy dzieci to mogą mieć kłopoty z ząbkami (a poco krzywde robić własnemu dziecku) i problemy z otyłością może nie teraz ale za kilka lat, bo dziecko może nawet chciać jeść w nocy mając 5-6 lat i co w tedy zrobicie??
domiska
jak oduczyc! konsekwencja i jeszcze raz konsekwencja! no i oczywiscie woda zamiast papu,albo wody wcale nie bedzie pil i dobrze-poplacze 2 noce i zrozumie ze nic innego nie ma! lub bedzie pil wode ale mysle ze tez nie za dlugo! takie dziecko juz nie jest glodne!
babooshka
zgadzam się z Emmi i Magdzik i w nosie mam to że np. słyszę że mała nie powinna pić z piersi w nocy (ma 15 mcy), skoro się budzi na przytulanko i picie (bo słychac że pije a nie ciuma) to tego potrzebuje, na odzwyczajenie przyjdzie jeszcze czas(glodna)
Magdzik
A ja zgadzam się z Wami dziewczynki... @różowa(kwiatek) @emmi(kwiatek) @babooshka(kwiatek)(awve)(awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.