Menu

ciągłe zapalenie oskrzeli

moja corka nie ma jeszcze roku a miala juz 4 razy zapalenie oskrzeli i zastrzyki , nie ma czegos takiego jak przeziebienie, wieczorek mały katar a rano juz zapalenie oskrzeli moze ktoras mama wie od czego tak jest?

pokrzywa7
 1203  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko

Odpowiedzi

Magdalennka
może to astma ??
karolincia
ja nie mam za bardzo doświadczenia z chorobami ale synek sąsiadki miał non stop zapalenie oskrzeli był u specjalisty na badaniach i podejrzewają astmę oskrzelową. Zapytaj się lekarza rodzinnego o badania może coś też podpowie.
Magdalennka
poproś o skierowanie do pulmonologa
izaszymon
wiec moja córka tak czesto chorowała na zapalenie oskrzeli w wieku 5 lat i po zrobieniu badan u arelgologa została stwierdzona astma oskrzelowa obecnie dostaje wziew i syrop i od tamtego czasu nie było zapalenia oskrzeli takze prosze sie skontaktowac sie z arelgologieim bo u mnie akurat lekarz rodziny co zapalenie oskrzeli to wypisywał zastrzyki albo antybiotyk no ale po zaleczeniu antybiotykiem za tydzien znowu była chora wiec prosze jak najszybciej isc do lekarza bo mozna podejrzewac poczatki astmy lub jest dziecko uczulone .
krasna1
wszystko zostało już napisane
pokrzywa7
dziekuje wszystkim mam wizyte u alergologa 13 sierpnia i zobaczymy co to jest mam nadzieje ze nic groźnego jesli chodzi o alergie to na skórze nic nie wyskakuje wszystko je i nic jej nie jest ale jak byla malutka miala kolki wiec moze to juz jakis znak ale dzieki wszystkim a co sadzicie o szczepieniu na pneumokoki?
slonko2323
Mój synek miał 3 razy pod rząd zapalenie oskrzeli i też sie zaczynało katarkiem. W trakcie brania zastrzyków pogorszyło mu się i okazało się że to astma oskrzelowa. Teraz jest dwa razy dziennie inhalowany i do tej pory nie był jeszcze chory...odpukac...
pokrzywa7
O KURCZE TERAZ TO MNIE WYSTRASZYŁYŚCIE Z TA ALERGIA U MNIE W RODZINIE I RODZINIE MĘŻA NIKT NIE MA ALERGI. A NA CO MOZE BYC TAKA ALERGIA? ZE AZ CHORUJE NA ZAPALENIE OSKRZELI? W STYCZNIU MIAŁA AZ PULMIKORT PODAWANY
pokrzywa7
NO DOBRA ALE NA CO JEST TA ALERGIA ZE DZIECKO MA ZAPALENIE OSKRZELI A JAK JEST LECZONE TWOJE DZIECKO EDYTO?
pokrzywa7
NIE MIAŁA NIGDY ZAPALENIA UCHA
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.