Menu

ciasne buty?

słyszałam że ocet jest dobrym sposobem na za ciasne buty, czy którakolwiek z was kiedyś próbowala? szukam dobrego sposobu wykluczając szewca.

iwonas
 1474  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie buty

Odpowiedzi

alinagj1o2
Że ocet jest dobry nie słyszałam.Ktoś mi kiedyś polecił jak ciśnie posmarować but w tym miejscu kremem.Wypróbowałam to i muszę przyznać że skutkuje.
alinagj1o2
Woda niby też jak pisze Kitek. Tylko że potem musisz je tak wysuszyć żeby ci się jeszcze bardziej nie skurczyły.Czyli na tzw kopycie.No chyba że zamirzżasz je do wyschnięcia trzymać na nogach.HA HA.
alinagj1o2
Miało być zamierzasz. Jak już weszłam,to tak sobie myślę że po tym occie to te buty strasznie śmierdzieć mogą,gdzie to potem w takich iść ?. Dobra znikam.
agniecha
Woda niby tak i do całkowitego wyschnięcia - to dla desperatek albo tych które na imprezie chcą być w wymarzonym obuwiu. Kopyto najlepsze i pod wytrawną ręką szewca ma środki - ale trwa to tydzień. Szybki sposób to spray do poszerzania butów i na stopach w skarpetkach. Dałam rade w dwie godzinki . Krem odradzam niszczy i odbarwia buty...Ocet raczej też no i stóp szkoda...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.