Menu

Ciasta, słodycze.........

Witam(awve)
Właśnie zbliża się weekend i ja znowu biorę się za pieczenie ciasta. My z mężem bardzo lubimy słodycze, dlatego piekę prawie co tydzień 1 lub 2 ciasta, a poza tym zjadamy sporo ciastek, czekolad i innym słodyczy. Starszy syn raczej nie lubi słodyczy, a młodszy jest na nie jeszcze za mały. A jak to wygląda u Was w domu? I czy Wy lubicie piec ciasta i czy je często pieczecie?(kwiatek)

Kordelia
 734  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie ciasto

Odpowiedzi

Remedios
Pochłaniam ciasta w ilościach hurtowych ale nie piekę bo nei mam serca...teściowa piecze:) ma dar kobita:) a ja tylko racuchy smażę i takie tam..bezawaryjne:) ale u nas często musi być coś słodkiego:)
krasna1
uwielbiam jabłecznik,cukierki i czekolady mogą dla mnie nie istnieć,
natomiast mój mąż z Wiką uwielbiają wszystko co ma w sobie cukier...
daryjka87poznan
Ja jestem z zawodu cukiernikiem wiec uwielbiam kabinowac i próbowac nowe przepisy. (grins)
Tosia
hm... ja unikam slodyczy ale jest kilka ktore uznaje z zdrowe :D...
drozdzowka i sernik... maja u mnie troche laski... (glodna)
mammma
lubię piec. ale piekę bardzo rzadko. raz na kilka m-cy. słodyczy prawie w góle nie jemy.
mammma
*w ogóle
ulenka091987
ja lubie piec, ale że mieszkam z tesciową to rzadko to robie, a co do słodyczy to u mnie wszyscy uwielbiają
ADAMSKA98
ja piekie co sobote ,slodycze terz uwiebiam i terz musze mieć to chyba nalug
anetka2803
rzadko pieke ale reszte slodkosci staram sie unikac bo jak juz cos dopadne to nie znam umirau-KOCHAM SLODZYCZE(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
JUSTYLKA
nic nie dosładzam ,często u mnie w domu mam braki z cukrem bo zapominamy kupić(grins)(grins)(grins) dzieci się przyzwyczaiły ale za to uwielbiaje cieplutkie ciasta(grins)
sheryl
ja lubię ciasta, mąż nie, a dla siebie samej nie opłaca się piec. Dlatego zawsze coś dla siebie kupuję w dobrej cukierni.
emiliab
My coś słodkiego musimy mieć w niedzielę, kawa i ciecho obowiązkowo. Teraz nie piekę za często, ale tylko latem, we wrześniu zacznę znowu ciacho własnego wypieku co niedzielę.
aisyrk3017
ja lubie ciasta i mój syn tez "ma swoje ulubione"wiedz pieke ale raz za czas......czasem w cukiernie kupie:)
artisylvi
U nas zależy od nastroju. Jak mamy ochotę na słodkie to robimy razem z mężem jakieś szybkie, sprawdzone ciacho. Czasem z mamą kąbinujemy jakieś wymyślne cuda. A jak nikomu nie chce się stac w kuchni to kupujemy w sklepie jakieś ciacho lub ciastka:) Czekoladę lubię, najlepiej gorzką (mąż białą), ale rzadko ja kupuję.
irekzboralski
lubię piec ale jak nie ma męża to nie pieke wcale
Ewelajna
Ja też często piekę, ale raczej idę na łatwiznę i kupuję jakieś pudełkowe ciasto oetkera, najczęściej jabłecznik z masą budyniową - u mnie wszyscy go uwielbiają. Poza tym czasem piekę kruche babeczki z bitą śmietaną i jakieś ciasteczka. Mam w domu kilku łakomczuchów ze mną na czele hihi :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.