Menu

ciąża

pomóżcie mi!!miesiączke mam co do dnia regularną od kilku miesiecy,niezabezpieczylismy sie z mężem,2 dni po dniu spodziewanej miesiączki zrobilam test wyszła tylko jedna kreska ale okresu dalej nie mam juz tydzień sutki mnie bolały kiedy dotknełam a teraz to juz mnie cale piersi bolą mam białe upławy.Czy brak okresu przez tydzien to wystarczy (przy regularnym tak jak ja mam)żeby iść do lekarza czy jeszcze poczekać? tylko boje sie bo mam szkodliwa prace.

Marta21
 675  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

miesiączka

Odpowiedzi

agniecha
Męczysz się z tematem od 17 lutego - masz nerwy...
mammma
to za wcześnie, ja tak poszłam i nic nie było widać na USG, więc i tak musiałam wrócić za tydzień. Zrób kolejny test ciążowy, albo z krwi "oznaczenie gonadotropiny kosmówkowej" (bez skierowania zapłacisz w laboratorium, ale to nie jest duży wydatek, a 100% pewność).
tygodniowe spóźnienie miesiączki to nie jest jeszcze długo
avialle
to się już robi nudne Marta! nie prościej iść do lekarza? i co czekasz tutaj na diagnozę? tak to ciąża, idź idź, wszystkie miałyśmy tak samo
kasiunia1
zgadzam sie z powyzszym
roisa
powtórz test, lub zrób w laboratorium badanie krwi. w pierwszej ciąży w 7 tyg. najpierw test wyszedł negatywny a drugi już pozytywny. w następnej ciąży już w 5 tyg były 2 kreski,więc nie ma reguły. oznaki ciąży są podobne,jak przed miesiączką,poza tym okres może sie spóźniać a nie musi to być ciążą. jeśli miesiączka nie nadejdzie bez wizyty u ginekologa się nie obędzie.pozdrawiam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.