Menu

Ciaza

Czy beda w ciazy moge trzymac laptopa(komputer) na kolanach. Bo uzywam go dosc czesto a na kolanach trzymajac go jest mi najwygodniej !!!

Justyna22
 2597  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Nie mam pojecia. Sama w ciazy uzywam normalnie komputera choc mam tez laptopa. I tak mi wlasnie najwygodniej... A jak to sie ma do laptopa i trzymania go na kolanach? Niestety... nie wiem.
Mandarinios
Hmmm jak każdy sprzęt elektorniczny laptop wytwarza jakąś energię, sam może nie jest wyjątkowo szkodliwy no ale z bluetoothem z internetem to już co innego...
Nicoletta
ja laptopa trzymam nawet na brzuszku tzn żeby nie zabrzmiało to jakoś "idiotycznie" nie w tym sensie na brzuszku że ciężar jego spoczywa na nim, ale leżąc podpieram go o kolanka i ręce jak oglądam jakiś film i szczerze to nawet nie pomyślałam że może w jakiś sposób zaszkodzić (dodam,że nie jest podłączony wtedy do internetu)
krasna1
ja też trzymałam na kolanach i mała jest ok.
Agula80
ja jednak bym odradzała, każdo promieniowanie, a mówisz żę dość częste, nie jest wskazane dla matek w ciaży szczególnie w pierwszym trymestrze ;/ ale wiem że są fajne stoliczki na laptopa mozę na allegro mozna znaleźć już? naprawdę postarajcie się kochane mamy dla dziecka jak najrzadziej choćby na tym brzuszku czy kolanach kłąść laptopa
zosiafia
Ja mam taki fajny stoliczek do laptopa z IKEI, używałam go całą ciążę i nadal używam.
mamarybka
ja przez cala ciaze uzywalam laptopa i trzymalam go bardzo czesto na kolanach :) maly urodzil sie caly i zdrowy :]
Kamkamka
Ja przez całą ciąże używałam laptopa i również trzymałam go na kolanach (czasami spędzałam tak całe dnie) Dominick urodził się zdrowy. ;o)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.