Menu

Ciąża

w ktorym tygodniu ciąży czuć jakieś objawy ze sie jest w ciąży?

schumi999
 730  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina ciąża

Odpowiedzi

tasiorek911
każdy organizm inaczej reaguje ;) mi wystarczy że spozniał się okres... poniewaz zawsze miałam regularny, no i nudnosci juz pod koniec pierwszego miesiąca.
Remedios
ja wyczułam ciążę bardzo szybko, jakoś podświadomie, a objawy pojawiły się jak już wiedziałam, że jestem. Najszybciej czuć po piersiach, u mnie jakoś w trzecim-czwartym tygodniu, niedługo potem mdłości. Ale każda mama inaczej czuje. Moja znajoma nie miała żadnych objawów poza brakiem okresu, i jako że zawsze miała nieregularny to w ogóle się tym nie przejęła, ciążę odkryła prawie w piątym miesiącu:)
edyta1161
to tak jak ja ciaze odkrylam w 16 tym tygodniu nie mialam zadnych objawow poza brakiem okresu :))
stokrotka30
u mnie to był ból piersi i widoczne na nich żyły-ale to już był 8lub 9 tydzień.
joanna21022
U mnie to byly mdłości i zaczely mnie pobolewac piers i oczywiscie brak miesiaczkii a dowiedzialam sie ze jestem w ciazy chyba w 7 tygodniu.
mamusia251188
ja wyczułam że jestem w ciąży a ginekolog jej nie potwierdził dopiero jak trafiłam do szpitala bo plamiłam byłam w 11tyg.
sque
Ja miałam przeczucie że jestem, a dopiero później byłam strasznie senna i potem brak miesiączki. A wiedziałam że jestem już w 4 tygodniu.
martus1988
Ja duzo spalam i duzo moczu oddawalam i mysl za mna chodzila ze jednak w ciazy chyba jestem dopoki nie zrobilam testu , tak jak wyzej mamy wspominaly kazda ma inny organizm i inaczej reaguje.(awve)
Anushkaa
Ja miałam stan podgorączkowy juz parę dni po zapłodnieniu, w dzień którym nie dostałam miesiączki zrobiłam test...dwie kreski :)
Kordelia
Ja już po 3 tygodniach miałam wszystkie typowe, książkowe objawy ciąży. Ale oczywiście każdy organizm inaczej reaguje:)
kasia13_archiwum
Ja zawsze czulam jeszcze przed wstrzymaniem sie okresu, ze jest cos inaczej... obojetnie, czy byla to ciaza planowana czy nie.

Ciagle zmeczenie, sennosc, zmiana wygladu cery, wiecej sluzu mlecznobialego sluzu, obrzmiale, powiekszone piersi, nadwrazliwosc na zapachy, czestsze chodzenie do ubikacji, smak na szczegolne potrawy.

To sa rzeczy, ktore niekoniecznie wystepowaly w kazdej ciazy wszystkie na raz, ale kilka z nich bylo zawsze...
I objawy te pojawialy sie nawet ok. tygodnia przed spodziewana miesiaczka.
kasia13_archiwum
Mdlosci, wymioty przychodzily dopiero ok. 7. tc (od 1. dnia miesiaczki) czyli ok. 5. tc (od momentu zaplodnienia).
Magdalennka
ja wiedziałam już w 3 tygodniu :) niby żadnych objawów typowych nie miałam, okres zawsze nieregularny więc jego brak jakoś na początku mnie nie zdziwił, a do myślenia dało mi to że miałam wściekłą ochotę na mięso a wcześniej nie jadłam mięsa przez ponad 3 lata (grins)
mammma
ja długo nie miałam żadnych ciążowych dolegliwości. dopiero jak zrobiłam test, to się dowiedziałam.
sheryl
mnie tylko piersi bolały tak jak przed okresem, żadnych innych objawów nie miałam. W ciąży poczułąm się dopiero w 8 miesiącu (grins) - brzuch.
irekzboralski
brak okresu...no i potem ciągłe spanie....
JUSTYLKA
sen sen i sen...to było moje główne zajęcie w pierwszych tygodniach
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.