Menu

ciążą

Hej mamusie moja siostra jest w 7miesiącu ciąży wczoraj była u lekarza i ma skróconą szyjkę macicy dostała skierowanie do szpitala czy to oznacza że urodzi wcześniej,czy będzie musiał leżeć do 9miesiąca ciąży.Ktg wszystkie badania są dobre cały czas o niej myślę i o dzidzusiu:::::::::::

Magda27
 636  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie dzeicko

Odpowiedzi

StepByStep
To tak nie jest... Ja od 26 tyg ciąży miałam rozwarcie. Musiałam brać leki i do 36 tyg synka donosilam. Nie martw się,jest teraz tyle tego wszystkiego, ze na pewno jeszcze troszkę w ciąży pochodzi(kciuki)(kciuki)

Co do pobytu w szpitalu to różnie z tym jest. Mogą ją tam trzymać do końca ciąży, ale może i w przyszłym tyg wyjść. Wszystko zależy od wyników.
Magda27
Dzięki dziewczyny za info nie dodałam że dostaje tabletki na wysokie tętno i szybkie urodzenie troszkę dla mnie za wcześnie.Jak dzwoniłam do niej popołudniu to czekała na swojego lekarza prowadzącego kurczę martwię sie czy będzie wszystko dobrze:=)))
tlolek
bedzie dobrze najważniejsze żeby była pod opieką lekarzy i bedzie dobrze....
krasna1
ja przez 7 miesięcy chodziłam tak w ciąży a w 30 tygodniu miałam już rozwarcie na jeden palec i skurcze
spokojnie
justynafar
ja też miałam skróconą szyjkę w ostatnich dwóch miesiącach ,musiałam dużo leżec nie poszłam do szpitala a urodziałam tydzień przed terminem,wszystko bedzie ok (awve)(awve)(awve)
Magdzik
Ja też miałam skróconą szyjkę... Prawie całą ciążę brałam leki na podtrzymanie i i urodziłam w 37 tyg.(grins) Powodzenia dla siostry(kciuki)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.