Menu

Ciążą

cześc dziewczyny mam pytanie moja koleżanka nie ma okresu już 10 dni i mówi że ją boli brzuch i również sutki nie całe piersi a starają sie o dzidzie ja tak nie miałam a moze któraś z was tak miała i okazało sie ze to ciąża?????

natalia1012
 623  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina ciąza

Odpowiedzi

natalia1012
też jej to radzę ale ona twierdzi że okres przyjdzie bo ją boli brzuch
xkasiulax
mi spóźniał się okres zrobiłam test po 8 dniach i wyszedł pozytywny i bolało mnie w podbrzuszu tak jak bym miała dostać miesiączkę ale już nie dostałam i dziś jestem w 7 miesiącu ciąży(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
natalia1012
ale zrobiłas test po 8 dniach co powinłaś dostać okres
xkasiulax
tak spóźniał mi się 8 dni więc czułam że coś nie tak i test wyszedł pozytywny (grins)
daryjka87poznan
Mnie strasznie piersi bolały na początku-czułam jak bym miała do nich kamienie przywiązane. A z testami to róznie bo mi dopiero za trzecim razem pokazało ze w ciązy jestem.
ADAMSKA98
jest mojm zdaniem w ciąży ,a to pierwsze dziecko jej
natalia1012
tak 1 dziecko jak bedzie w ciazy
Agnieszka1234
Mi się spóźniał tez 10 dni i zrobiłam test;) Oczywiście pozytywny;] Zresztą miałam takie same objawy :D Pozdrawiam(awve)
isiorek
nie możliwe (wow) starają się o dziecko a ona po 10 dniach os spdziewanej nie zrobiła testu........no i brzuch boli też przy normalnej ciąży, mnie już od 2 tygodni, taki okres permanentny ale bez krwawienia
Bozena26
czas na teścik(awve)
melka102
Mnie już kilka dni po zapłodnieniu bardzo bolały piersi, zwłaszcza brodawki i brzuch pobolewał tak jak przed miesiączką. Wszystko mogłoby wskazywać na to, że dostanę @ ale przez cały czas miałam podwyższoną temperaturę w pochwie - ponad 37. Po dwóch tygodniach od zapłodnienia zrobiłam bhcg i okazało się, że zarówno ból piersi jak i brzucha były pierwszymi oznakami ciąży. Teraz jestem już w 26 tc.
Test paskowy na pewno wykazałby już ciążę u Twojej koleżanki, ale najpewniejszy będzie test z krwi bhcg.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.