Menu

"ciaza"

Hej dziewczyny mam pytanie bo juz sie sama pogubilam(pout) moze to dziwne pytanie wiec tak mam termin porodu na ok.8.10.09r. to teraz w ktorym bym byla tygodniu?

mamusia123
 627  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie tydzien

Odpowiedzi

Zana
jesteś w 30-tym tyg. http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79949,4039742.html
Zana
a pytanie - fakt - troche dziwne ....chodzisz do lekarza ???...bo nawet jak nie umiesz policzyć to lekarz w karcie ciąży pisze takie rzeczy i w karcie informacyjnej jak robi USG ... (krejzolka)
Magdzik
(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) Lekarz wszystko powinien Ci mówić kochana (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
monique25
(grins)
mamusia123
oczywiscie ze chodze do lekarz to normalne chcialam zobaczyc jak wy policzycie to ktory tydz.wyjdzie i w karcie tak samo wychodzi ze 30tydz.czyli za 2 tyg.bedze 8mies.dzieki
Anemona
Moja ciocia jak byla w ciazy to tez nigdy nie wiedziala jak to policzyc mówila w miesiacach , dla mnie to bylo dziwne(krejzolka)
ADAMSKA98
zajrzyj do karty ciazy tam masz napisane
Zana
nawet od jednego wpisu dalej se już można chyba policzyć (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) ...po za tym 90% odpowiedzi na tego typu pytania można znalezć w google a pozostałe 10% wystarczy ruszyć głową ... myślenie nie boli ....
Magdzik
(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) @atena(kwiatek) Czyli to był dla nas taki test od autorki...czy umiemy liczyć(grins)(smiech)(smiech)
33anna
A mnie się wydaje, że ktoś powrócił po innym nickiem.(wow)
Ta "ciaza" jast bardzo dziwna(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.