Menu

ciaża

mamusiki jestem w 37 tygodniu ciąży coś mam bóle czy to już może być pora ze sie zacznie nawet dzisiaj ??

kasia18nh
 812  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Partnerstwo i Rodzina ciąża

Odpowiedzi

euphoria29
Wszystko możliwe.Jakie masz bóle,a skurcze występują?
niunia2776
witaj!!mogą to być bule przepowiadające ale jeżeli będą się nasilały to radzę nie czekać...szczęśliwego rozwiązania..(prezent)
kasia18nh
bak jak by ktoś mi igiełkę wbijał ???
euphoria29
O zbliżającym się porodzie może świadczyć kołatanie serca, ogólny niepokój, bóle głowy, uczucie gorąca, zmniejszenie masy ciała (na kilka dni przed porodem może ona spaść od 0,5 do 1 kg), brak apetytu. Może też pobolewać Cię brzuch (tak jak przed miesiączką), pojawi się tępy ból
w plecach. Niektóre kobiety skarżą się także na ból ud – główka dziecka wstawiona już do kanału rodnego uciska bowiem nerwy.
Parcie na pęcherz, luźne stolce, a nawet biegunka i wymioty to znak, że Twój organizm próbuje „się oczyścić” przed porodem.
xkasiulax
Ja pamiętam,jakoś w 38-tygodniu coś mnie już pobolewało czasem ukuło potem przeszło, i na nowo ,,,,,,,,,A urodziłam w 40 tygodniu (grins)(grins)
monilajsa
mogą to być skurcze przepowiadające, torbę sobie spakuj
Tosia
niekoniecznie porod... ale ja bym sie w 37 tygodniuvtak nie spieszyla... poczekaj jeszcze tydzien... :)
euphoria29
@monilajsa(klaszcze) masz rację!To już 37 tydzień i wszystko może się zdarzyć!
Iwona1977
a ja mimo wszystko bym poradzila sie lekarza, tez mialam takie pobolewania i wymioty w 35 tc, i tez mowiono mi ze to skurcze przepowiadajace .Wiec sobie czekalam...az w 36 zaczely mi sie wody saczyc... i urodzilam wczesniaka
monikas342
euphoria29 jak ja bym teraz byla w pierwszej ciazy i przeczytala twoja tresc to wolalabym jeszcze pochodzic polowe ciazy(smiech)(smiech)(smiech) o to strasznie brzmi pozdrawiam (kwiatek)
euphoria29
@monikas342 a co w tym strasznego?Bo ja nic takiego nie zauważyłam...Czy któreś z tych określeń bądź objawów jest Ci obce?Bo jak dla mnie to całkiem naturalne,no chyba że się mylę?

Aha i zaznaczyłam,,może świadczyć,,a nie musi!
syla
ja też jestem w 37 tc i dzisiaj potwornie blał mnie brzuch i kręgosłup
isiorek
ja zaczęłam 35 tydz i czuje zbliżający sie poród, bóle miesiączkowe jakby, luźniejsze kupki, brak apetytu, parcie na pęcherz, nacisk itp...ale lekarz mówił że po prostu wszystko się ładnie przygotowuje do porodu, szyjka skrócona ale jeszcze nie ma rozwarcia - a swoją drogą takie przepowiadające objawy mogą trwać ze dwa tygodnie, nawet z rozwarciem można trochę pochodzić, spakuj się i czekaj :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.