Menu

Ciąża

Dziewczyny termin mam na 20 sierpnia czyli już już(grins) Ale chcę się Was zapytać czy normalne jest że jestem okropnie spuchnięta boję się czy to nie jest jakieś zatrucie ciążowe a do gina mam we wtorek ,Martwię się bo w pierwszej ciąży tak nie miałam (wow)

aga24
 596  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

agnieszka79
Ja w pierwszej ciąży też byłam strasznie spuchnięta,ponieważ latem chodziłam tzn urodziłam w lipcu,ale od kwietnia były wtedy ciepłe dni.Po porodzie mi to od razu zeszło,a nie miałam żadnego zatrucia ani nic podobnego,po prostu od gorączek.Może ty też tak masz.
aga24
(awve) Też mi się tak wydawało ale nie byłam pewna a więc dziękuję(grins)
Anciacia
Ja tez bylam spuchnieta, zwlaszcza nogi... po porodzie odrazu zeszla cala opuchlizna
xkasiulax
też spuchłam rodziłam we wrześniu caałe lato,z brzuchem moczyłam nogi w chłodnej wodzie .....
samanita
normalne, ja rodzilam pod koniec czerwca, ale wygladalam jak balon, dopiero stopniowo po porodzie mi to zeszlo
daryjka87poznan
Ja byłam strasznie spuchnieta. Butow nie mogłam zalozyc a to zima byla.
justyna666
witaj ja też mam termin na 20 (coraz bardziej się boję), i też puchnę w szczególności stopy i ręce, więc chyba tak musi byś niestety.Pozdrawiam i trzymam za nas kciuki(kciuki)(kciuki)(kciuki)
monikarogalska2
Myślę że to normalne w taką pogodę. Ja byłam taka opuchnięta że pielęgniarka nie mogła mi wbić wenflonu, bo po żyłach nie było śladu(grins), ale po porodzie wszystko zeszło. Życzę szczęśliwego i przede wszystkim szybkiego rozwiązania (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
piasekpustyni
Jak najbardziej normalne, woda się zatrzymuje w organizmie i się puchnie. Ja chodzę tylko w japonkach bo żadnych butów nie mogę wcisnąć, a mowa kupić...;/ mam tak od maja/czerwca a rodzimy pod koniec września, no chyba że Maluch zechce szybciej :)
Aniusia18
Nie ma się czym martwić.. Ja jak byłam w ciąży też byłam strasznie spuchnięta.. Pod koniec ciąży nawet przestałam wychodzić, bo nie mogłam wejść w moje buty ... Masz dużo wód płodowych, ja też miałam ich sporo ... Miałam wywoływany poród i jak mi przebili pęcherz płodowy to wody leciały ze mnie chyba przez pół godziny .. Pozdrawiam (awve)(awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.