Menu

ciąża??

Drogie mamusie pisałam niedawno że zorbiłam test i wyszły dwie kreski i że mam małe plamienie. Dzisiaj byłam u lekarza zbadał mnie i powiedział że wszystko jest wporządku żadnej krwii nie widać. wyliczył że będzie to 5 tydzień. Powiedział, że na USG nic jeszcze nie będzie widać ale dla świętego spokoju zrobił mi. I faktycznie jeszcze nic nie widac. Wczoraj zrobiłam drugi test i również były dwie kreski. Kazał przyjść mi za tydzień żeby potwierdzić ewentualną ciąże, bo wtedy już będzie widoczny pęcherzyk. Sama nie wiem czy już mogę się cieszyć czy jeszcze lepiej zaczekać

stooo75
 1185  28

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Gratuluje!!! Tylko dziwie sie bo mi juz w 5 tygodniu było widac.
madzia9917
Jak cie zbadal i stwierdzil ze jestes w ciazy to chyba tak:) i testy tez to pokazuja(grins)
Zana
ja też byłam ostrożna z cieszeniem ... myślę że to zdrowe podejście .... ale wszystko wskazuje na to że będziesz się cieszyć bez obaw (grins)(grins)(grins)
avilla1209
ja mialam usg w 3 tyg i bylo widac!gratulacje
krasna1
a ja cieszyłam się jak dziecko mimo,że do 7 tygodnia pęcherzyk był pusty
Zana
3-ci tydzień to potencjalny okres (grins)
PatrycjaM
Ja bym była ostrożna,chociaż cięzko jest sie nie cieszyć.9 lat temu mialm podobną sytuację. Testy wykazywały ciążę a na usg nie było widać nic. Lekarz powiedział że może za wcześnie i poszłąm za tydzień.Znowu nic. Szpital i okazało sie ze byłam w ciąży ale zarodek obumarł w 5tyg.Dodam że nie miałam plamień.Ale jestem pewna ze u ciebie będzie inaczej! Glowa do góry. A wdł miesiączki to w którym tygodniu jesteś?
Zana
przepraszam ...3-ci tydz to owulacja ...heheh
Anciacia
ja mialam usg w 5tc i byl pecherzyk, ale kazal mi przyjsc po tygodniu zeby potwierdzic i zalozyc ta ksiazeczke ciazowa
PatrycjaM
Dodam jeszcze że w środę ide do lekarza aby potwierdzic ciążę. Wdł okresu 7tc więc juz z pewnością widac. kiedy byłam z synem w tym samym czasie to juz mam zdjecie. Teraz znów się denerwuję bo cały czas pamietam to co przeżyłam 9lat temu. Och, niech już jest sroda.!
stooo75
wedługo okresu jest to 5 tydzień ciąży.
lola86
GRATULACJE .często nie widać gdy stare jest usg tak mówił mój lekarz.Ja w 4 wiedziałam na pewno bo był pęcherzyk a już w 6 wiedziałam że będą bliźniaki (grins)(grins)
Iwona1977
z tym cieszeniem sie to bym poczekala ...
beata28031990
jak nie możesz sie doczekać tak jak ja nie mogłam pójdź i zdób badanie krwi wtedy bedziesz miała 100% pewność ;)
Lwiczka
Gratuluję!! Ja też jestem w 5 tyg i jeszcze nic wczoraj nie było widać, tylko cień pęcherzyka. To tez zależy od sprzętu lekarza. Ja mam zrobic betę i za 3 dni powtórzyć żeby spr. czy przyrasta (wtedy jest o.k.) Powodzenia!
stooo75
Strasznie się martwię. Sprzęt był dość stary. Wedługo moich obliczeń dzisiaj mam 33 dzień cyklu.
sheryl
spokojnie, najwcześniej coś tam widać w 5-6 tygodniu. (niektóre dziewczyny inaczej liczą). Jak sie liczy według OM to 3 tydzień przypada na owulację (grins) 4 na potencjalny okres, więc 5-6 to najwcześniej kiedy można coś zobaczyć, a bywa, że i później przy młodszym zarodku.
sheryl
oj, przepraszam 2 na owulację, 3 na zagnieżdżanie się zarodka, 4 na potencjalny okres..
xkasiulax
Trzymam kciuki,ja zaczęłam się cieszyć ciążą od 8tygodnia jak miałam pierwsze USG i potwierdzoną ciąże choć testy były pozytywne to i tak się denerwowałam będzie dobrze zobaczysz (prezent)(prezent)
stooo75
Dziękuję Wam bardzo :* Boję się mam nadzieje, żę będzie wszsytko dobrze byle do poniedziałku
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.