Menu

ciaza

kochane mamy mam pytanie czy jak pierwsza coaze znosilam zle mialam non stop mdlosci i wymioty to czy w drugiej jaj wlasnie jestem to moge nie miec objjawow? bo nie mam i mnie to dziwi tylko boli brzuch piersi i chodze co chwila siku i mam wiekszy apetyt ale animdlosci ani wymiotow niem mam. i jeszcze jedno pytanienczy jak jestem wlasnie w 5 tyg ciazy i na pierwsze dziecko pzedluza mi urlop wychowawczy o kolejny rok wychowawcze czy musze dla pracodawcy powiedziec ze jestem w drugiej ciazy?

sandrus
 603  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem ciaza

Odpowiedzi

tlolek
ja w pierwszej ciąży nie wiedziałam co to mdłości czy ból piersi (czulam się super) a teraz nie ma dnia bez mdłosci, zgagi czy wieczornych wzdęć.
cela
Jak jesteś aktualnie na urlopie wychowawczym, to nie musisz o tym informować pracodawcy. Przynajmniej u mnie tak było. Mój szef dowiedział się dopiero o tym, jak mu dostarczyłam akt urodzenia drugiego dziecka. Wówczas automatycznie wychowawczy zostaje zawieszony na rzecz macierzyńskiego. A, i macierzyński będziesz miała skrócony o 2 tygodnie z racji tego, że byłaś wcześniej na wychowawczym. U mnie tak było(!)
Powodzenia i zdróweczka!(kciuki)
edytka81
Wróć jak najszybciej do pracy to lepiej na tym wyjdziesz.I oczywiście zanieś zaświadczenie że jesteś w ciąży.Więc odrazu napisz podanie o przerwanie urlopu wychowawczego .Powodzenia (awve)
renata29
w pierwszej ciąży miałam okropne mdłości w drugiej,pierwszy trymestr był taki,że praktycznie nie czułam,że to ciąża,mdłości dopadły mnie w drugim trymestrze
karolincia
Każda ciąża inna w pierwszej zero objawów w drugiej wielkie mdłości na początku niechęć do jedzenia i do niektórych produktów
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.