Menu

Ciąża

Witam wszystkie mamuśki;) Mam takie pytanko czy są tutaj mamy które miały mięśniaki lub znają kogoś kto je miał i bez problemu zaszedł w ciąże i ją szczęśliwie donosił .Bardzo prosze o odpowiedz jeżeli nie tutaj to na priv bardzo mi zależy.

Ewa0528
 746  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

Lwiczka
(kwiatek) Moja kuzynka ma mięśniaki i lekarz powiedział, że czeka ją operacja ale jesli chciałaby mieć dziecko to musi się zdecydować przed zabiegiem. Wiem, że miała problemy z zajściem w ciążę ale po pół roku udało się, w ciąży żadnych problemów, urodzila zdrowego chłopca, mięśniaki częściowo się wchłonęły i na razie nie musi ich operować. (cukierek)
Ewa0528
No właśnie moja lekarka powiedziała mi dokładnie to samo,że jeżeli byśmy wykonali zabieg przed ciążą to może sie macica uszkodzić,i wtedy no niestety nie bede mogła zajść w ciąże.Dziękuje za odpowiedz.
Ewa0528
Czytałam dużo artykułów w jednych pisze żeby usuwać przed w innych po tylko jeszcze zależy jakie kto ma mieśniaki u mnie zabieg wyłuskania nie bardzo pomoże i dlatego mój lekarz radzi starać się przed operacją.Ponieważ podczas zabiegu może dojść do uszkodzenia macicy i wtedy wogóle nie będe mogła(placze) .Dlatego chciałam poznać opinie z waszego mamusie doświadczenia jak to jest naprawde .
emiliab
Siostra mojego męża zaszła w ciążę mając mięśniaki. W czasie ciąży zaczęły jej pękać i leżała trochę w szpitalu. Ciążę donosiła do końca, urodziła siłami natury. Tylko teraz ma problem bo te mięśniaki zaczęły się powiększać, ale w cale nie jest powiedziane, że jest to wynikiem ciąży.
Ewa0528
Dziękuje za odpowiedzi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.