Menu

ciaza..

Czy jak urodziłyście jedno dziecko to starałyście się długo o drugie.? Bo ja chciałam mieć rok po roku, ale na razie nie mogę zajść w ciąże.. :(((placze)

Ewuuniaa
 612  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina ciaża

Odpowiedzi

KlaudynaK
Nie starałam się o pierwsze dziecko, nie starałam się o drugie dziecko. Różnica wieku to 2,5 roku.
jadzia23
u nas roznica bedzie 17 miesiecy. w pierwsza ciaze prawie 2 lata sie staralismy a w druga zaszlam od razu po odstawieniu tabletek. wlasnie chcielismy miec rok po roku ale finanse nie pozwalaly i jest 17 miesiecy. w czerwcu znaczy bedzie 17 jak sie coreczka urodzi
karolcia514
o pierwsze sie nie staralismy :) ale za to zaczynamy juz starania o drugie i mam nadzieje ze sie uda :)
pscolka1987
nie starałam się a mam dwoje bobasków różnica 17miesiecy
natuuusia19
o wiki staralismy sie ponad 4 misiace;/ a o drugie nie staramy sie jak narazie jakos specjalnie:) nie zabezpieczamy sie po prostu. co bedzie to bedzie:)
niki30041988
o pierwsze sie nie staralismy, o drugie tak kolo 7-8 mc zaraz po odstawieniu pigulek, jak urodze drugie to roznica bedzie mniej wiecej 3 i pol roku
Jaga80
Miałam podobnie-chciałam po roku zajść w drugą ciążę,ale jakoś nie wychodziło.Co dziwne pierwsze planowane dziecię udało nam się "zmajstrować"(grins) w pierwszym m-cu a z drugim jakoś się nie udawało i każdego następnego miesiąca czekało nas rozczarowanie.Udało się dopiero po 19 miesiącach.
Nie łam się - w końcu się uda.
kreskah
pierwsze się poczęło "od pierwszego strzała" jak tylko podjęliśmy decyzję :)
druga córcia sama się zaprosiła na świat- 7,5 miesąca po pierwszej cesarce- i bodajże po moich dwóch miesiączkach ;) ot jeden raz daliśmy się za bardzo ponieść namiętności ;)
renata29
Dłużej niż o pierwsze.Też chciałam mieć po roku ale oczywiście nic z tego nie wyszło.Między chłopakami jest prawie 22 miesiące różnicy.Wpadałam już w takie schizy,że co miesiąc czułam się jak w ciąży i dopiero jak kompletnie odpuściłam,straciłam nadzieję na drugie dziecko i pogodziłam się z tym to się udało i to za pierwszym razem :)
iwona1985
O pierwsze dziecko staraliśmy się 4 miesiące a o drugie staramy się już rok i nic nie wychodzi może dlatego ze bardzo chcemy mieć drugie dziecko.
czekoladka22
no ja miałam tak że pierwsze dzieci straciłam po tym nieszczęściu chciałam koniecznie zajść w ciążę wiadomo załamałam się trochę i po 4 miesiącach nam się udało ale nie wolno robić tego tak jak ja na początku sexić się po to żeby zrobić dziecko tylko dla przyjemności :] a teraz jestem 3 raz w ciąży i różnica będzie około 2lata i 8miesiacy . Tak jak planowaliśmy nam samo wyszło:] ja kocham dzieci i jak bym mogła i miała pieniążki to bym ich chciała mieć jak najwięcej ale to musiałabym wygrać w totka:D
Anciacia
o pierwsze się nie staraliśmy, z drugim już gorzej udało się po prawie 4 latach - różnica będzie prawie równo 4,5 roku
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.