Menu

ciąża???

Witajcie Dziewczyny. Potrzebuje waszej pomocy bo sama nie wiem co zrobić. Mianowicie miesiączki miałam regularne a teraz juz dwa dni się spóźnia, w ciągu dnia miewam mdlosci a w nocy moja poduszka jest mokra od śliny, dodatkowo mam dużo biało przezroczystego śluzu i moje piersi stały się trochę bardziej wrażliwe. Zawsze mam bardzo bolesne miesiączki a teraz czuje tylko lekkie napięcie w podbrzuszu. Jak myślicie czy w końcu mi się udało? Boje się zrobić testu bo boje się kolejnej porażki. Poradzcie mi coś proszę? Czy ktoras z Was miała podobne objawy?

aleksandra22
 520  7

Odpowiedzi

halina21
witaj :) jedyne co mogę poradzić to zrobienie testu wiem że się boisz znam to tez przy staraniu o pierwsze dziecko tak mieliśmy w końcu potrzebowałam leczenia ale udało się i mamy teraz już dwóję :) życzę powodzenia i trzymam kciuki (kciuki) zrób test :)
PatrycjaM
zrob test ciążowy.W tej sprawie my nic nie pomożemy. Trzymam kciuki!(kciuki)
renata29
no tak,porada internetowa wiarygodniejsza od testu
Madzika
poczekaj jeszcze z tym testem i się nie nakręcaj. tydzień po spodziewanej miesiączce zrób test lub idź na badanie z krwi. Dwa dni to okres może się spóźniać przez stras czy zmianę pogody. życzę powodzenia i mam nadzieje że się udało.
jungielka
A jak napiszemy, że jesteś w ciązy, to nie będziesz się bała zrobic testu, który mialby to potwierdzić? : Nie bój się, nie teraz, to następnym razem.
aleksandra22
Koniec złudzeń - zrobiłam test - wynik negatywny;( Wiecie po mału trace siły... Ponad dwa lata staraliśmy się z mężem o Dzidziusia i jak przestaliśmy mieć nadzieje to się udało ale po trzech miesiącach ciąży mojemu Aniołkowi przestało bić serduszko;( Myślałam że teraz będzie łatwiej po tym wszystkim ale nic z tego ... Sama nie wiem co robić... ;(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.