Menu

Ciaza...??

kobitki mam takie dziwne pytanie... powiedzcie mi czy jezeli okres sie skonczyl mozna zajac w ciaze...?? bo ja tak prawde powiedziawszy nie pamietam jak to jest....

Maryla
 533  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża ciaża

Odpowiedzi

Beki
Chodzi Ci o to kiedy są dni płodne?
Maryla
o to tez kiedy sie zaczynaja... i czy moge teraz zajsc w ciaze jezeli wczoraj sie skonczyl okres i bylo co bylo....
mateuszowa
Czy okres się skończył czy nie skończył w ciąże możesz zajśc w każdej chwili,nie ma momentów (jak to niektórzy sądzą ) że kobieta zajśc w ciąże nie może.Znam przypadki że w dni bezpłodne kobietka zaszła w ciąże więc i takie cuda się zdarzają.
Maryla
aha... czyli co czekamy??
Beki
Generalnie po zaraz po miesiączce są dni nie płodne... ale.. kto wie.
Maryla
Beki nie strasz....:)
Beki
Dziecko to nic strasznego ;) Taki plemnik mógł się gdzieś tam u Ciebie zabunkrować i poczekać na jajeczko (dni płodne) i wtedy je zapłodnić..
Maryla
ja wiem ze dziecko to nic strasznego chcialabym bardzo dzie 2:) zobaczymy co bedzie;)
oOoanitaoOo
Można!
Nena
Ja też zaraz po i pierwsze słyszę ze po okresie są bezplodne! Chyba przed?!zresztą to dużo zależy od długości cyklu itp., czasem i podczas miesiaczki uprawiajac seks możnazajść.
karolincia
Tak od razu po okresie można zajść w ciąże jak najbardziej
marzennna125
Jezeli ma sie krotkie cykle w ciaze mozna zajsc tuz po okresie ale jezeli sie ma dlugie cykle to raczej po okresie nie mozna zajsc.(awve)
piasekpustyni
przy krótkich cyklach już w czasie miesiączki zaczyna się okres płodny, więc jest możliwe zajście w ciążę bo owulacja jest wtedy wcześniej, wcześniej pojawia się śluz płodny, w którym plemniki spokojnie doczekają na uwolnienie jajeczka:)
patik89
moja dwójka dzieci jest zaraz po okresie więc na własnym przykładzie wiem ze można córka dzień po okresie syn dwa dni :-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.