Menu

ciąża

Cześć Wszystkim :)
Mam pytanko. Otóż staramy się z mężem o drugie dziecko. Ostatni okres spóźnił mi się ok 2 tygodnie. Wczoraj powinnam dostać okres. I od wczoraj dopiero zaczęły mnie boleć piersi i podbrzusze. Mam wrażenie że jestem cały czas podniecona hihi. Czy któraś z Was miała tak, ze dopiero w dniu @ zaczęło boleć podbrzusze i piersi i okazało się że byłyście w ciązy? Czy miałyście takie objawy dużo wczesniej? Jutro albo pjutrze zrobię test. Ale mam nadzieję że jestem w ciąży!! Pozdrawiam Was serdecznie !!

malgorzataa
 634  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciaza planowanie dziecka

Odpowiedzi

malgorzataa
A zapomniałam! mam jeszcze takie dziwne uczucie gorąca w pochwie.
amalka
Na 50% jesteś w ciąży, na 50% nie jesteś. Czy pomogłam?

Wybacz, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Każda kobieta ma inne odczucia, szczególnie gdy (jak robisz to teraz) NA SIŁĘ doszukuje się objawów i widzi symptomy WSZĘDZIE. Takie nakręcanie się, nie prowadzi do niczego dobrego. Zrób test (najlepiej z krwi- będziesz miała pewność co do swojego stanu) i już. Po co się stresować.

Z całego serducha życzę wizyty bociana. Choć może nie... bo zmarznie biedaczek (mruga)
W każdym bądź razie TRZYMAM KCIUKI (kciuki)(bocian)(niemowle)
jagoda30
@amalka XXI wiek,ludzie w kosmos latają,a Ty w bociana wierzysz(krejzolka)(grins)
Elfka
Jagoda, co się dziwisz...my przeca smarkate jesteśmy to i w bociana wierzymy! Ty też, tylko się wstydzisz powiedzieć,przyznaj się no mi tu zaraz (poklawiszach)(pokoj)(grins)
amalka
A w co mam wierzyć? Tak jak Józia z ławki obok, że mamusia ją w kapuście znalazła? Oj głupia ta Józia, głupa. Toż każdy wie, że gdzie bociek gniazdo uwije, tam się dzidzia rodzi (bocian) A w kosmos to nikt nie lata! To fotoszop i propaganda (jak mawia tatuś)
MMama1975
U mnie to tylko gołębie zawsze brudziły...a ja tak marzę(spi)(bocian)(bocian)(bocian)(bocian)(bocian)(bocian)
MMama1975
Każda ma inaczej, nie sugeruj się. Wiem, trudno się powstrzymać-ja tez tak siedziałam i szukałam w necie iskierki nadziei

Ja miałam z piersiami akcję już właściwie parę dni od zapłodnienia i to był mój pierwszy objaw, 4 dni przed @pobolewał mnie brzuch i coś jakby cyrklem zakłuwało mnie w brzuch od środka. Strasznie się śliniłam i taki dziwny posmak w ustach miałam jakby wody z jeziora. No i tez taka jakby podniecona byłam (ale to tez czasem tuż przed @ mam hihi), miałam rumieńce jakby kto cyrklem wyrysował, uszy czerwone i temperaturę podwyższoną - taka do Kulfona troche byłam podobna wg meza i taką głupawkę miałam, taka podekscytowana byłam ....

.....ech (pout) fajnie było
MMama1975
Kurde, musiałam nieźle wygladać(smiech)
dobrze, że w domu siedziałam
jagoda30
No w pochwie to i ja czasami mam gorąco-albo zimno,zależy.(smiech)
@amalka fotoszop mówisz,hmmmm ciekawe.
Ja to mam w ogóle przerypane,miałam dwa brzuchy,a potem spałam i cyk i dziecko jest.Czy mam zacząć bać się spać?
amalka
@Jagódko to mówisz, że nie fotoszop (wow)

Kurde lepiej napiszę, że żartuję (grins) Czasem się tu takie oszołomy trafiają, że jeszcze mnie za obłąkaną wezmą (smiech)
amalka
Raz jeszcze do @Jagódki...
Lepiej przez sen "zacionżyć" (zawsze możesz se jaką uprząż założyć, na kłódkę zapinaną) niźli być wiatropylną. Od wiatru to Cię nic nie ustrzeże. Szczególnie jak fest podwiewa (grins)
jagoda30
@amalka tropiciel zjawisk nadprzyrodzonych (kciuki)(pokoj)
Ja przez sen rodziłam,znaczy dohtór rodził za mnie,potem powiedzieli,że moje.Maciek podobny do męża,Zuziol do mnie,ale kto wie????(hahaha)
amalka
Nooo a nawet więcej, bo u małża wytropiłam dziś zjawisko jak najbardziej przyrodzone (mruga)
malgorzataa
a jaki jest sluz na poczatku ciazy? na wkładce mam jasnożólty a jak wziełam na palec to taki przezroczysty ciagnacy sie. Ja wiem że Wy mi nie powiecie czy jestem w ciąży czy nie! Poprostu pytam się bardziej doświadczonych Mam ;) Jutro rtobie test!
Elfka
Nie pamiętam jaki miałam śluz...kobity to było prawie 9 lat temu..... Ogólnie co okres to miałam objawy ciąży i spóźnianie się...taki mam pofyrtolony organizm, więc moje objawy mogły o ciunszy swiadczyć, albo i nie. Test zrobiłam wtedy akurat 3 tygodnie po spóźnianiu bo zawsze tak robiłam, co cykl to schiz..., dodatkowo wsio mi smierdziało, mdliło mnie i czułam jakby mi miało łeb rozsadzić na początku.Kuło w brzuchu, ale gorąca nie czułam nigdzie hi hi.
Elfka
Tzn wsio mi śmierdziało do okoła hahahah intensywnie czułam zapachy, nie że mnie coś w ciele śmierdziało hahahahhaha sorki za głupawkę, ale mam dziś szalony dzień i o 16 dom zamieni mi się w mini przedszkole, będzie dicho i impreza.Narka idę szykować dalej.
amalka
U mnie "najpierwszym" objawem były grudki wokół sutków. Rozbierałam się (do kąpieli chyba) gdy owe zauważyłam. Nie pytajcie jakiego pisku narobiłam hehe Jak nawiedzona pytałam męża "Tego tu nie było, tego tu nie było! Prawda?!" hehehe

Jaki miałam śluz nie pamiętam ale zapewne książkowy, bo u mnie wszystkie objawy (z wyjątkiem mdłości) występowały według schematu.
MMama1975
@małgorzataa - Ty nas po prostu nie doceniasz, jak się tu wszystkie do kupy weźmiemy, to książki można pisać.(rofl)
Owszem, w moim kalendarzu cyklu gdzieś od jakichś 3 m-cy wiatr hula - bo i nie mam co wpisać- ale wcześniej skrzętnie wszystko notowane było.(poklawiszach)

Faktycznie miałam tak, że przed spodziewaną @ nic a jak zaszłam w ciążę to ten śluz był cały czas. U mnie to było ewidentne, bo ja zawsze parę dni przed @ miałam problem z suchością. Ale organizm 40-latki jest inny niż np 30 latki. Jeszcze parę lat temu ciężko by mi było po śluzie rozpoznać czy mogę być w ciąży.

A czy Ty badasz sobie szyjkę? Bo w ostatniej fazie cyklu jest taka twarda i zamknięta a jak jest ciąża to wszystko jest takie rozpulchnione i cieplejsze.
MMama1975
Idź sobie do laboratorium na Bhcg i będziesz wiedziała czy te objawy mają związek z ciążą.
(ja płaciłam w Diagnostyce niecałe 16 zł i wynik miałam za 3 godz. w internecie)

życzę oczekiwanego wyniku(bocian), trzymaj się
malgorzataa
Nie badam ale teraz "spróbowałam" niestety nie potrafie okreslic. Ale wewnatrz mialam sporo bialego sluzu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.