Menu

Ciąza

Poomocyy!!!!;-)) Dziewczyny z Wrocławia!!! Gdzie najlepiej rodzić w tym miescie? Napiszcie proszę gdzie rodziłyscie i czy byłyscie zadowolone?
Czy Akadamia Medyczna na ul. Borowskiej jest dobra? albo Klinika na ul. Dyrekcyjnej?? Sama nie wiem, nie wiem nawet czy mnie przyjmą jak przyjade bez zapowiedzi, ale mam mętlik w głowie!!
Proszę Was bardzo o pomoc!!!
Sredecznie dziękuję!!!
P.S. Termin szybko się zbliza bo ok 20 marca na ma przyjsc Fabianek;-)))

Marlenka
 572  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąza

Odpowiedzi

Magda27
Ja rodziłam w szpitalu na Brochowie i sobie chwale ten szpital,ale na dzień dzisiejszy nie przyjmują tam do szpitala bo nie ma miejsc przyjęcia są tylko na Dyrekcyjnej.Musiałabyś może wcześniej zadzwonić i się upewnić czy cię przyjmą.
pioreckaagniesz
NIESTESY JESTEM Z KRAKOWA I TU BYM POMOGŁA .ALE SPOKOJNIE WSZYSTKIE SZPITALE PRZYJMUJĄ . A GINEKOLOG DO KTÓREKO CHODZISZ NIE PRACUJE W SZPITALU?
pioreckaagniesz
jak to to jak kobieta rodzi TO POWIEDZĄ JEJ PA ??!!TO PARANOJA JAKAŚ CZY CO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Magda27
Chałbińskiego też nie przyjmuje bo przepełniony:-))
Marlenka
Magda 27 dzieki za odpowiedz!!! aaa z skad masz takie bieżace informacje o tym ze szpitale sa przepełnione ??? przeciez poród nie trwa miesiąc.OJJJ
Marlenka
Ginekolog pracuje na Dyrekcyjnej. Byłam tam pare razy ale jakos dobrego wrazenia na mnie nie zrobił szpital. Były wstrzymane odwiedziny bo infekcje jakies panuja;0(
Magda27
Moja koleżanka leży na Dyrekcyjnej lada dzień rodzi i z nią leży jedna dziewczyna którą na Brochowie nie przyjęli bo nie maja miejsc a jest 7dni po terminie.Do marca może się to zmieni:-))
Marlenka
To ma jakis problem kolezanka? lko jak bbo ja nie mam zamiaru tam lezec będa skurcze to jechac, urodzic i zmykac;-))) ojjjj tak sie pocieszam
A ciekawe czy mają tam osobny pokój do porodu rodzinnego??;-))Musze sprawic sobiewycieczkę po szpitalach chyba, a juz ledwo chodzę;-)
Magda27
Dostała skierowanie od lekarza prowadzącego bo dwa dni miała wysokie ciśnienie no i musi leżeć i czekać aż dzidziuś się urodzi no ja też Dyrekcyjnej nie polecam za wygląd tego szpitalu ale to tylko moje zdanie:-))
Marlenka
Nie znam tego szpitala na Kaminskiego ale jak coś to najblizej mam do Akademii medycznej a własnie potem Dyrekcyjną.
Marlenka
dziewczyny Wy urodziłyscie juz ale Wam zazdroszcze;-)
Miałyscie ze soba do szpitala ubezpieczenie????
Bo ja nie posiadam na pismie tego, do zusu m oze jechac?
Marlenka
UUUps to za dalekooo!!! ale dzięki za info. Pozdrawiam serdecznie;-)
kasia1
Ja rodziłam też na Brochowie i bardzo sobie chwale miałam poród rodzinny z ty że wcześniej musiałam powiadomić o tym szpital i wtedy miałam osobny pokój, parę dni leżałam na Kamińskiego i nie zdecydowałam się tam rodzić ze względu na kiepską opiekę może teraz już się to zmieniło i jest lepiej życzę wszystkiego dobrego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.