Menu

Ciąża a dwa poronienia ...

Witam :-) Pytanie kieruję w imieniu mojej koleżanki. A więc jest w ciąży w 7 tygodniu, ale dwa razy poroniła własnie na początku ciąży dodam że ma 3 letniego synka. A teraz boi się że znowu poroni. Bardzo mi jej szkoda nawet nie wiem co mam jej powiedzieć sama poroniłam więc wiem jak się czuje:-((( I tu moje pytanie czy była któraś z Was w takiej sytuacji że po poronieniach zaszła w ciąże i wszystko dobrze się skończyło donosiła ciąże do końca. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Z góry dziękuję :-)

iwona1985
 941  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża ciąża strach obawa

Odpowiedzi

lola86
Mojej sąsiadce udało się dopiero donosić za 8 razem . Ja poroniłam za pierwszym za drugim donosiłam tylko jednego dzidziusia ( miały być bliźniaki ) i pare tygodni temu znów poroniłam . I znów będziemy się starać za jakiś czas . Wiec głowa do góry
malamama17
Moja sąsiadka poroniła łącznie 10 razy... wszystkie we wczesnych tygodniach wiem, że potem zaczęła się leczyć, jednak zrezygnowała. Po roku zaszła w ciąże, a teraz ma ślicznego synka. (kwiatek)
Myślę, że nie ma reguły. Niech myśli pozytywnie, pociesza się tym, że ma już synka, którego udało się urodzić, więc teraz powinno być dobrze.
życzę szczęścia (prezent)
StepByStep
Moja przyjaciółka po dwóch poronieniach urodziła w styczniu córeczkę, więc wszystko jest możliwe
(kciuki)
Agnieshka76
Dwie pierwsze ciąże skończyły się tragicznie tyle że w ciążach wysokich (co już nie jest podobno poronieniem) Ale teraz mam wspaniałego 3,5 latka w domu. Więc głowa do góry na pewno będzie dobrze.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.