Menu

ciaza a praca

wlasnie wyczytalam ze ma wejs ustawa w 2010 ktora zezwala na wyrzucanie kobit w ciąży czy na urlopie macierzyński z pracy(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) slyszalyscie? co to ma byc do cholery (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)

Anemona
 751  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca

Odpowiedzi

Mandarinios
żartujesz chyba (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) to oni chcą wydłużyć urlop macierzyński, a jednocześnie rzucają kłody pod nogi.... faktycznie polityka prorodzinna(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Anemona
myślałam ze coś czytałyście na ten temat?
Achcha
zjaeb...cie! Mnie się pozbędą z końcem roku bo poszłam na wychowawczy a umowa mi się kończy i już mi zapowiedziano, że "z urlopów wychowawczych to raczej nie ma możliwości wrócić do pracy" a teraz będą mieli mamuśki z głowy jeszcze szybciej!! Chce pracować to niech w ciążę nie zachodzi, nie??? To chyba nie przejdzie!!!!!!(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Justa29
Ja chyba 2 dni temu wrzuciłam tu link do tego artykułu, jak to wejdzie to trzeba będzie iść do sadu jeżeli nas zwolnią na macierzyńskim i tyle. Może to jednak nie przejdzie.
Anemona
Justa29 modla bys wkleic do ty albo numer pytania?
daryjka87poznan
Tez to ostatnio czytałam. Oni juz nie maja co w tym sejmie wymyslac. Mysle ze jednak to nie przejdzie bo bez przesady kobiety beda sie bały zajsc w ciaze i spadnie wogole niz demograficzny.
Anemona
daryjka87poznan tez tak mysle
tlolek
nie no super no to się nie doczekam że będę ciocią....siostra męża musiała podpisać zobowiązanie w firmie że przez 4lata nie zajdzie a teraz jak się ten czas kończy to i tak strach przed utratą pracy i nadal bedą bez dzieci
Anemona
ta ja myslalam ze jak zajdę w ciąże to juz mnie nierusza to sie doczekałam(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) myslalam ze to jakaś bujdę ktos pościł ale skoro i wy to słyszałyście to po prostu świetnie(zlosc)(zlosc) nic tylko dzieci rodzic i zyc na zasiłku dla bezrobotnych(zlosc)(chora)(chora)
KlaudynaK
coś czytałam, ale ta ustawa ma dotyczyć tylko państwowych urzędów.
slodkadagusia
oni chyba zwariowali!! pewnie to jak zwykle jacyś chorzy faceci wymyślili!! zresztą! niech tak zrobią to szybciej wyginiemy może to i dobrze dla środowiska (zla)
Justa29
http://biznes.onet.pl/rzad-zwolnienia-w-urzedach-nie-omina-kobiet-w-ciaz,18574,1575541,1,prasa-detal Oto ten link ma dotyczyć państwowych urzędów owszem ale ja pracuję w takim akurat i wciąż wierzę ze to nie przejdzie i Trybunał Sprawiedliwości odrzuci te glupie pomysły.
Anemona
tak to taka sciema jest z urzedami bo watpie zeby np pania nauczyciel zwolnili bo jest w ciązy to ma tylko zamydlić oczy bo zaraz sie z tego z robi ze w prywatnych firmach tez mozna. metoda malych kroczkow Nic tylko 9 miesięcy ciąże ukrywać (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Anemona
lepiej pozwalniac kobiety w ciąży a płacić takim polityko co nawet do sejmu nie przjda bo kolega za nich przcisk nacisnie na glosowaniu
grazynagg82
Tak, tak, niestety to prawda. Kobiety pracujące w instytucjach państwowych, które zajdą w ciążę po 1 stycznia 2010 nie będą miały ochrony, czyli pracodawca będzie mógł je zwolnić w czasie ciąży, a także podczas pobytu na urlopie wychowawczym.
Jakaś paranoja, ciekawe czy to przejdzie. Ja o tym dowiedziałam się od koleżanek z pracy, a jestem zatrudniona właśnie w instytucji państwowej.
amelializak
porąbalo się im chyba w tym rządzie,chca zeby rodzic i wychwywac a chca pozbywac jakich kilwiek praw...chore!!(zlosc)
krasna1
rząd próbuje zlikwidować nagły przyrost naturalny
(grins)(grins)

ciekawe co za jełop to wymyślił

pewnie nie przejdzie
Justa29
Nie pozwalają się cieszyć ciąża i macierzyństwem (pout)
Mandarinios
@tolek to co to za cholerna firma, która sobie życzy takich deklaracji wrrrr (zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.