Menu

ciąża ,cukrzyca .

Czy któraś z was miała przyśpieszony poród przez cc z powodu cukrzycy .Jeżeli tak to ile wcześniej od terminu .

alinagj1o2
 361  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

katarynka3311
CMiałam cukrzyce w ciazy, a urodzilam 5 wrzesnia,a termin mialam na 28 wrzesnia, tylko nie wiem czy to z powodu cukrzycyCorka dostala 10 pktijest z nia wszystko ok,ma wtej chwili 3 latka. Pozdrawiam(prezent)
MamusiaKubusia
Ja miałam wywoływany poród z powodu cukrzycy ok 2 tyg wczesniej. Miałam rodzic naturalnie,ale po wszystkich komplikacjach trafiłam na stół w końcu. Podobno dzieci cukrzyczek rodzą się większe dlatego tez każą rodzic wczesniej. Moja miala 2850 więc chyba zbyt duża nie była :/
alinagj1o2
Ja właśnie jestem w 30 tyg i lekarz powiedział że w lutym trzeba będzie pomyśleć o cc z powodu cukrzycy .Dziecko nie jest duże ma prawidłową wagę jak na ten tydzień . Tak mnie zdziwił że czeka mnie wcześniejszy poród że mnie zatkało i nie spytałam się dlaczego .
MamaKubusia twoja córeczka też nie była duża po porodzie .
Ada3610
ja miałam cukrzyce, cc zrobili mi 31 marca, a termin z okresu miałam na 26 marca, a z usg na 4 kwietnia. Synek ważył 3950.
Ja chciałam cesarkę, nawet gdybym nie miała cukrzycy to bym nie rodziła naturalnie, chyba że by mnie bóle złapały wcześniej.
Synek ma prawie 2 latka, rozwija się normalnie.
niki30041988
Moja macocha ma cukrzyce przez całe swoje życie, dlatego w ciąży była pod stała opieką medyczną ze względu zdrowotnych, wcześniej zdarzała jej się zapaść za nim zaszła w ciąże, urodziła 3 tygodnie przed terminem przez cc z powodu ataku hipoglikemii, mała urodziła się duża jak na ten tydzień 3 250 i przede wszystkim zdrowa, macocha też miała szczęście, bo prawie jej nie odratowali, zaczęło jej ciśnienie spadać, na szczęście wszystko potoczyło się dobrze.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.