Menu

ciąża czy nie?

Mam strasznie nurtujące mnie pytanie! Kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia w 4 dniu miesiączki. Cykle mam na ogól nieregularne. Zaczęłam zauważać dziwne symptomy jak ciągła senność, rozdrażnienie, ból podbrzusza,lekki ból piersi. Z czasem zaczęły mnie boleć plecy, dwa razy omdlałam i trzy razy leciała mi krew z nosa. Zrobiłam zwykłe badanie na żelazo, cukier, wszystko było OK. Test ciążowy wyszedł dziwny iż były dwie kreseczki, lecz po chwili już jedna. Drugi zrobiony dwa dni później był negatywny. Był to około 2,5 tygodnia po stosunku.
Dodatkowo miałam trzy dniową "miesiączkę", nie była ona bardzo obfita. Mój brzuszek obecnie jest dość duży, a wieczorami znacznie się powiększa. Jestem osobą z niedowagą więc bardzo go widać. Byłby to 9 tydzień. Do lekarza iść nie mogę, bo jestem za granicą, muszę czekać i szybko nie wrócę do Polski. Co o tym myście? Nie planowałam dziecka, lecz jakby jednak było, byłoby cudownie :)

respect
 819  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża planowanie ciąży

Odpowiedzi

rozowa82
powtórz test
bo.... jesli juz to w 9-tym tyg nie widać ciązy....
andziabuziak
mozliwe ale faktycznie spokojnie test zrob.
Beki
Pojawiła się kreseczka na teście i zniknęła? Mi się wydaje, że była tylko bardzo jasna.. czyli ciąża.
pscolka1987
badanie krwi .......
kinia87
ja również radzę zrobić badanie krwi i ewentualnie powtórzyć test...
joana1983
ja bym na Twom miejscu kupiła 2 testy i je wykonała. Mało prawdopodobne, aby oba były wadliwe. To 3 dniowe plamienie to mogło być zagnieżdżenie jajeczka, jeśli jesteś szczupła to może Ci trochę wypchnąć brzuch. Ja byłam po prostu szczupła a już w 3 miesiącu nie mogłam dopiąć spodni. Miałam również omdlenia i krwotoki z nosa. Nie rób sobie nadziei tylko po prostu zrób testy (kwiatek)
amalka
Myślę jak @Beki i "miałam" podobnie jak @Joanna- pod koniec 2giego miesiąca musiałam kupić spodnie ciążowe (grins)

Za granicą też są lekarze (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.