Menu

Ciąża? Czy to możliwe?

Mój cykl trwa 30 dni. 14-go września dostałam okres, a 30-go miałam owulację, kochaliśmy się w ten dzień i następnego, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży - nie zabezpieczaliśmy się no i drugiego dnia były nogi w górze ;) Może to dziwnie zabrzmi, ale czuje się jakbym była w ciąży, takie przeczucie. W niedziele 02.10. miałam dziwne kłucia po stronie jajnika, w którym była owulacja... 5-go zauważyłam u siebie chwilowe krwawienie, dosłownie kilka małych kropelek na wkładce i papierze toaletowym - byłby to moment zagnieżdżenia zarodka prawda? Nigdy wcześniej nie krwawiłam miedzy okresem. Mając wszystkie zdrowe ząbki czułam przez jeden dzień, że mnie wszystkie bolą, nawet dotykając językiem, bardzo dziwne uczucie. Ale niestety, od wczoraj czuję się jakbym miała zaraz dostać okres, może to pms? Okres powinnam dostać 14.10.
Czy to możliwe, ze to ciąża? Czy objawy, które tu opisałam mogą objawami ciąży?
Będę wdzięczna za odpowiedzi ;)

Angie24
 941  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka ciąża objawy ciąży

Odpowiedzi

Edytka85
50/50 Test z krwi lub ginekolog prawdę Ci powie.
Edytka85
No ale możliwość oczywiście jest.
Angie24
Ale ja nie lamentuje, to mój pierwszy miesiąc kiedy zaczęliśmy się starać. Gdyby się udało bylibyśmy szczęśliwi.
Monisia19855 źle mnie zrozumiałaś.
MaLaCzarna
Idź jak najszybciej do ginekologa to się wszystkiego dowiesz. Objawy które opisujesz mogą świadczyć o ciąży.
agnese32
zrob test wtedy bedziesz wiedziala wszystko bez tego my nic Ci nie pomozemy i powodzenia trzymam w kciuki daj znac ? Objawy moga swiadczyc o ciazy ? ale nie stresuj sie bo to nie pomaga (kwiatek)
Angie24
No właśnie trochę się stresuje i do wczoraj, do krwawienia nie myślałam o tym, ale kiedy się naczytałam i zaczęłam o tym wszystkim myśleć nie myślę o niczym innym ;) Chciałabym już wiedzieć, ale to trochę za szybko na bHCG albo test...
Edytka85
Wyluzuj i nie nakręcaj się(prezent) Oczywiście życzę powodzenia (prezent)(prezent)(prezent) Wiem, że łatwo się mówi ale poczekaj do dnia miesiączki i zrób test. Powodzenia(kciuki)(kciuki)
madzia1330
ja np bylam w 7 tygodniu ciazy i nie mialam zadnych dolegliwosci ... takze nigdy w ciazy nie krwawilam ... z tego opisu co piszesz , faktycznie , mozesz byc w ciazy , ale 100% powie Ci ginekolog lub test z krwi -test z krwi bardzo szybko po zaplodnieniu moze prawde powiedziec (kciuki) ale zycze powodzonka !!!!
joana1983
Doskonale rozumiem Twoje zachowanie(kwiatek) . Kiedy my z mężem staraliśmy się o dziecko to każdy objaw traktowałam jak zapłodnienie, zagnieżdżenie i ciążę...(prezent) Zrobiłam chyba z 10 testów, ale zaszłam w ciążę dopiero po 1,5 roku, kiedy przestałam o tym myśleć. Twoje objawy jak najbardziej mogą świadczyć o ciąży. Są kobiety, które zachodzą w ciążę przy pierwszej próbie i tego Wam życzę(prezent) . Ja Ci poradzę abyś szybciutko poszła do apteki po test ciążowy, a jeśli wyjdzie 1 kreska to powtórz go za tydzień. Jeśli nadal wyjdzie 1 kreska to zajmin się czymś co odwróci Twoją uwagę od ciąży i próbójcie dalej(cukierek)(cukierek)(cukierek)(prezent)
agnese32
ja mam to sama mysl co joanna1983 zrob se test (kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.