Menu

ciąża,echo zarodka i bicie serduszka...

Hej kobitki czy któraś z was w 6 tygodniu ciąży czekała na echo zarodka i bicie serduszka????A jeśli tak w którym tygodniu się to pojawiło???
Dzisiaj miałam usg w nocy na ostrym dyżurze bo przez chwile lekko plamiłam,przy badaniu lekarz stwierdził że plamienia nie widać i że se to chyba wymyśliłam dobrze że na wkładce miałam małe plamki więc uwierzył w to. Na usg wyszło,że nie widać niczego prócz pęcherzyka,trochę mnie z tym przestraszył bo stwierdził że 30% kobiet ma tak zwane puste jajo i teraz mam tydzień czekać do kolejnego usg(już nie plamię).
Czy któraś miała podobny przypadek????
Ja obecnie jestem w 6tyg.ciąży i 2 dni.

Dzeni
 1890  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąza echo zarodka i bicie serduszka

Odpowiedzi

tlolek
5/6 tc z Córcią też mój gin widział puste jajo...w 8tc już serducho było widać i słychać(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Głowa do góry Skarbie
Angie24
Głowa do góry ;)
emikacpi
Badz dobrej myśli (prezent)(prezent)(prezent)
niki30041988
w pierwszej ciazy jakos w 4-5 tydzien lekarz mi nie robil usg mowiac, ze nie bedzie za bardzo widac, jakos w 8 tygodniu wyladowalam w szpitalu, poniewaz plamilam krwia i tam mialam usg dopochwowe i serucho bylo widac i slychac. Najlepiej poczekaj az sie ciaza rozwinie. Teraz jestem w drugiej ciazy w 8 tygodniu, u gina bylam 2 tygodnie temu (6 tydzien) i nie robil mi usg twierdzac tak jak poprzednio, ze slabo bedzie widac i mam wizyte na 10 maja i wtedy usg plus skierowanie na badania.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.