Menu

Ciaza i dieta

Witajcie kochane jestem w ciąży 6tydz i nie mogę jeść żadnych owoców i warzyw po prostu zaraz mam zgagę i mdłości. Jedyne co toleruję to kiełbasa i jajka ale jajka tylko smażone. Nie wiem co teraz zrobić mówią mi wszyscy że nie powinnam się zmuszać do jedzenia skoro żle na to reaguje ale nie chce bym za mało witamin dała maleństwu... Oczywiscie mam od gin witaminy dla ciężarnych ale jak dla mnie to za mało by dziecko zdrowo się odżywiało . Więc pytam Was co powinnam zrobić?

sandrii
 737  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Odżywianie ciąza dieta witaminy

Odpowiedzi

Anemona
dziecko zabierze sobie samo wszysto co potrzebuje z twojego organizmu.
smerrfetka
organizm kobiety w ciązy sam upomina się co potrzebuje...ja np,jadłam wszystko na co miałam ochotę,nie zmuszałam sie bo musze bo dla dziecka,nawet nie brałam witamin w ciąży.....był czas że nie mogłam patrzeć na słodkie,a potem bez batonika dziennie nie mogłam żyć,albo cytryny dziennie 2 i to bez min(grins)(grins) bo tak mi się chciało...nie miałam anemi......spokojnie
karolincia
Jedz to na co masz ochotę poza alkoholem a nie zrobisz krzywdy swojemu dziecku
sandrii
Dziekuje troche mnie uspokoilyscie:)
amalka
Mały pasożycik tak czy inaczej zażąda tego na co dostanie ochoty więc się nie przejmuj tak bardzo. Nie powinnaś zmuszać się do jedzenia czegoś na siłę! Moja koleżanka jadła na zmianę miód, nutellę i ogórki kiszone- czasem ogórki z nutellą (myślałam, że tak się tylko mówi ale ona miała takie zachcianki dziwaczne (smiech) ) i pożerała ogromne ilości lodów- szczególnie w nocy. Dzieciątko urodziła zdrowe i donoszone. Przyjdzie jeszcze czas gdy organizm "zgłosi" zapotrzebowanie na sałatki owocowe i warzywne. Ciesz się, że możesz jeść cokolwiek bo inna znajoma miała dietę Małysza (smiech) tylko suche bułki i banany. Wszystko inne zwracała...
sandrii
anessa85 mam nadzieję że miną bo jak tek dalej pójdzie to się poszeże o jakies 4 rozmiary:D(grins) jutro wizyta więc mam nadzięje że "pasożytek" moj ma sie dobrze:)

Amalka- moja dieta wyglada też strasznie ubogo chleb lub bułki i kiełbasa no czasami ser topiony i sok bananowy nic więcej(grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.