Menu

ciąża na zamówienie...

Dziewczyny słyszałyście w TV o tej surogatce,która zgodziła się urodzić dziecko za pieniądze a teraz walczy o nie? Pewne małżeństwo płaciło jej 2,5 tyś miesięcznie.Po porodzie zostało zabrane (podobno do "dziecięcego raju"..rodzice zastępczy maja środki by zapewnić dziecku wiele)
Kobieta która urodziła własnych środków ma zaledwie 700zł i dwie córki na wychowaniu.
Obudziło się w niej uczucie macierzyńskie do tego malucha czego wcześniej nie przewidziała!!!!!! Powiedziała,że bedzie walczyła o dziecko a jak nawet przegra w sądzie sprawę to będzie chciała uczestniczyć w jego wychowaniu i przedstawi sie dziecku jako matka!!!
Co sądzicie o tej sprawie,kto powinien wychowywać tego chłopca waszym zdaniem?

niko2010
 842  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

surogatka matka

Odpowiedzi

nikordia
moim zdaniem ,kiedy matka zdecydowała się na oddanie dziecka do rodziny czekającej na nie ,powinna je oddać.
taka decyzja powinna być przemyślana i ostateczna.
nikordia
jak to upośldzona? w sensie umysłowym?
domiska
ona nie chce dziecka tylko chce teraz wiecej kasy -a rozglos jej to zapewni,mysle ze juz pieniadze jej sie koncza lub skonczyly i tyle. dla mnie to ona ma cos nie tak z garnuszkiem.
Zana
dobro dziecka przede wszystkim ..... rodzice którzy ją wynajęli ...
betty
juz kiedys było o niej głosno... ona już jedno swoje dziecko oddała do domu dziecka- bardzo chore z licznymi wadami... Według mnie powinni jej odebrac wszystkie dzieci!!!
betty
a tego chłpczyka powinni oddać wynajętym rodzicom...
niko2010
istnieje nowy przepis który mówi,że matką jest ta która urodzi ale....ja uważam,że zdecydowanie sąd powinien zdecydowac,że dziecko ma byc wychowywane przez tych rodziców,którzy je brzydko mówiąc "zamówili".
Bardzo im współczuję bo babsko nie da za wygrana.Powinni się przeprowadzić,zniknąć z dzieckiem jak najdalej,kochać je i chronić!!!!!
Zana
najbardziej zdrazniło mnie jej wypowiedz że nawet jak sąd da opiekę tym rodzicom zastępczym to Ona będzie chciala uczestniczyć w Jego wychowaniu jako MATKA !!!!!!!! to jest myślenie o dziecku ????....masakra
emiliab
Ta kobieta ma 3 dzieci. Jedno oddała, bo było upośledzone. Jej chodzi tylko o kasę, o nic więcej. Po za tym uważam że ona nie jest matką tego malucha, ona je tylko urodziła, ale nie ma z nim ani jednego wspólnego genu. Rodzicami są ludzie którzy dali materiał genetyczny i zapłacili jej za urodzenie. Tej kobiecie tylko i wyłącznie chodzi o kasę i nie wiem czy powinna wychowywać tę dwójkę którą ma, bo jaki daje przykład tym maluchom?
Zana
a uczucia macierzyńskie w trakcie ciąży się rodzą ...dlaczego nic się nie odzywała ???? .... chyba duża rola tych 2,5 tys miesięcznie .....
isiorek
stwierdziła że jak miała te 2tyś miesięcznie to było fajnie...moim zdaniem teraz też nie zależy jej na dziecku a na kasie...trójka dzieci za 700zł miesięcznie?? ale niestety polski wymiar sprawiedlowości jest do dupy :/ dziecku napewno lepiej będzie u rodziców którzy od urodzenia nim się zajmują
kasia1
Zgadzam się niko2010 jest ponoć takie prawo ale ja myślę że skoro zgodziła się na takie coś za pieniądze i nie było to jej jajeczko to nie powinna mieć żadnych praw do tego dziecka , z drugiej strony to dziwie się tym osobą którzy wybrali ją na urodzenie ich dziecka skoro miała chore dziecko że nie sprawdzili tej kobiety tak jak trzeba , jeśli dochodzi do takiego czegoś to powinno być to jakoś udokumentowane prawnie żeby taka osoba nie robiła później takich cyrków jak w tym przypadku bo teraz nie widzę w tej sytuacji żadnego dobra dziecka branego pod uwagę , może zostanę tu źle zrozumiana ale takie jest moje zdanie.
JUSTYLKA
To dla mnie nie jest matka chociaz je urodziła....tamto oddała do domu dziecka bo jej sie nie opłacało a z tego chce mieć alimenty od zamoznego ojca dziecka więc jej sie opłaca !!!!PRZELICZA DZIECI NA PIENIĄDZE ,BEZNADZIEJA
ja80
Prawo do opieki powinien dostać ojciec. Ja nigdy nie widziałam tego pana w TV czy jakiejś gazecie. Dba o swoja prywatność a co za tym idzie chroni dziecko. a tej surogatce zależy tylko na alimentach od ojca dziecka. Będzie miała się za co utrzymać.
Marysie też dlatego oddała tak późno do adopcji, na dziecko niepełnosprawne dostawała wyższy zasiłek, i w nosie miała jej dobro.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.