Menu

Ciąża po stracie dziecka

Kochane,jak zmarła moja córeczka cały czas wszyscy mi powtarzali, że muszę być silna,że urodzę jeszcze nie jedno dziecko itd. Teraz jak noszę pod sercem kolejne dzieciątko i nie potrafię ukryć swojej radości rodzina powtarza mi, że lepiej będzie jak nie będę się nakręcać, jak nie będę kupować ciuszków, kolekcjonować zdjęć z usg żeby znowu się nie rozczarować. Mam już tego dosyć! Boję się, nawet bardzo,ale przecież to nie oznacza że mam zakładać,że znowu coś złego się przytrafi. Lepiej żebym chodziła że spuszczoną głową i udawała że moje maleństwo nie jest dla mnie ważne? Przecież ono czuje to co ja... To chyba normalne,że każda mama odczuwa silną więź ze swoim dzieckiem i przez całą ciążę żyje nadzieją że urodzi zdrowego maluszka. Moim zdaniem optymizm to już połowa sukcesu. Jedynymi osobami,które myślą i czują tak jak ja są mój mąż i siostra. Pozostali bardziej mi przeszkadzają niż pomagają i nie mam pojęcia jak mam z nimi rozmawiać...

anulka2281
 1073  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Partnerstwo i Rodzina ciąża

Odpowiedzi

korek221
Kochana olej innych - ciesz się swoim szczęściem a ja się cieszę bardzo bardzo razem z Tobą(grins)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
karolina87
Ciesz się swoim szczęściem razem z mężem i siostrą , a innych po prostu olej , tak jak radzi @korek221
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
agnese32
jak wyzej olej wszystkich i ciesz sie z maluszka masz calkowita racje i ja dolonczam i ciesze sie razem z Toba nie jestes sama chodz z glowa podniesiona mnie tez rodzina mowila tak samo jak stracilam synka i zaszlam w ciaze ze nie donosze i tak dalej i tak dalej to tak jakby chcieli byc zazdrosni - OLEWAJ TO WSZYSTKO I ZYJ TWOIM SZCZESCIEM - BUZKA (kwiatek)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
pscolka1987
Powiedz im poprostu to co napisałaś tu, ze bardziej przeszkadzają niż pomagają ,a ty masz prawo do szczęścia !!(prezent) I to maleństwo też potrzebuje miłości i radości ...
katarynka3311
Gratuluje i nie martw sie tylko ciesz(kwiatek) To pomaga. Trzymaj sie i duzo radosci dla Ciebie(prezent)
madziaesiu
Trzymam kciuki i powodzenia życze(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Majaaaaaa0000
ciesz się Tym ze , jesteś znów w ciąży...Moja siostra też straciła dziecko w piątym miesiacu ciąży , za 3 miesiące znów zaszłą w ciąże,a teraz mam kochanego łobuziaka ,który jest moim chrześniakiem;) nie zwracaj uwagi na innych, ciesz się z mężem tą dziecinką .Odżywiaj się zdrowo, oszczędzaj się:) Trzymam kciuki (kciuki)(prezent)
Anemona
to że nie będziesz sie ekscytować swoim stanem nie sprawi że wszystko bedzie dobrze.
Ciesz sie że znów jesteś w ciąży bądź dobrej myśli. Pozytywne uczucie udzieli sie dziecku. Ty masz dbać o siebie i unikać kontaktów ze żle nastawioną rodziną.
Pozdrawiam i powodzenia
mamaMaja1979
Z takimi ludźmi po prostu nie rozmawiaj! gratuluję i cieszę się Twoim szczęściem
piasekpustyni
kupuj rzeczy dla Okruszka, rób to co sprawia Ci radość i przebywaj z osobami, które dają Ci dużo wsparcia i cieszą się razem z Tobą. Trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze, a nie układać w głowie czrne scenariusze... nie znoszę takich odób które są takimi "pocieszycielami" oby zasiać niepokój zamiast cieszyć się razem z Wami. wszystkiego dobrego dla Ciebie i Maleństwa(prezent)
kinia373
(kwiatek) Gratulacje i trzymamy kciuki(kciuki) Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.