Menu

ciemnozielona kupka

Cześć Mamy ;P Dzisiaj synek dwukrotnie zrobił ciemnozieloną kupkę. Wczoraj nie zjadłam nic nowego. Wypiłam za to pierwszy raz inne piwo- Heinekena, do tej pory piłam Redd's 'a i nic nie było Małemu. Do tego pierwszy raz podałam Mu nowy smak deserku - z jagodami. Myślicie, że to może być przyczyną tej ciemnozielonej papki?

czarnooka
 1207  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie kupka

Odpowiedzi

aniula
ale pijesz piwo tak normalnie w ciagu karmienia(wow)(wow)(wow)(wow)(wow)(wow)(wow)(zlosc) .....


...a co do twojego pytania, tak to mozliwe, ze jagody tak zabarwily stolec
monique25
to na pewno po jogurciku (kciuki)


ale nie pij piwa przy karmieniu ...
czarnooka
Nie no, wieczorkiem wypije piwko tak 2 razy na tydzień.
czarnooka
Dlaczego mnie tak atakujecie, pytałam o kupkę a nie o wyrażenie waszych opinii na temat tego, co robię (smutna) Jeśli bd tego chciała, to sie zapytam czy to dobrze, czy źle. Pije piwko raz za ile, Małemu nic nie dolega, rozwija się wspaniale, robi rzeczy, których dzieci w jego wieku nie robią, jest wyjątkowym Maluszkiem. Nigdy nie miał kolek, bólu brzuszka mimo, że jem wszystko. Jest ciągle uśmiechnięty, nie płacze. Jakby było coś nie tak, to myślicie, że bym sobie pozwalała ? W ciąży nie piłam alkoholu nie jestem na tyle głupia, jak myślicie. Dzieki.
czarnooka
Bez piwka też był wesoły.
maja1482
Kochana kupka może mieć taki kolor po tym deserku, nie ma się czym denerwować, ale poobserwuj małego...co do picia piwka to na Twoim miejscu nie robiłabym tego karmiać maluszka, wierz mi, że to mu nie służy...to działa na tej samej zasadzie jak picie alkoholu w ciąży... nie oceniam Cię, więc się nie unoś, po prostu wyrażam swoje zdanie(awve)
asiunia83
a wiesz że alkoholu nie powinno się pic jak się karmi piersią (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) dziewczyny takie coś to mnie odrzuca (wow)(wow)
czarnooka
Przecież nie pije tego dużo. Niekiedy nawet nie wypije połowy (aniol)
czarnooka
"Alkohol w niewielkich ilościach nie powoduje specjalnego zagrożenia, co więcej może nawet pobudzić odruch wydzielania się mleka. Spożywanie tego trunku w dużych ilościach prowadzi do zaniku mleka. "
Panterka
(krejzolka)(krejzolka) Ja się może lepiej nie wypowiem....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.