Menu

Ciężka podróż

przez weekend czeka nas wyjazd do rodzinki i to będzie jakieś 3 godziny jazdy w jedną stronę. problem w tym, że Krzyś ostatnio zaczał wymiotować w samochodzie nawet na krótkich trasach. Nie wiem jak przeżyć z nim tą podróż i już jestem cala w stresie. Co polecacie? Wiem, że na pewno muszę wziąść ubranka na zmianę, bo bez tego to już ani rusz, wode do picia.

Pixelka
 635  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

wycieczka wymioty podróż

Odpowiedzi

Aagataa
Z Rafałem było podobnie. Lekarz poradził mi przed każdą trasą dobrze wywietrzyć samochód, nie włączać ogrzewania, bo to wzmaga mdłości, pozatym dobrze jest zwrócić uwagę na to czy nie macie w samochodzie jakiegoś nowego intensywnego odświeżacza - intensywne zapachy też mogą powodować mdłości. U nas pomogło i problemy się skończyły. No i tak jak mówi womenn1908 nie dawaj synkowi jesc nic bezpośrednio przed podróżą. Odczekajcie minimum godzinę po jedzeniu. Dobrze też się wybrać w porze, kiedy Twój synek na ogół ucina sobie drzemkę. Może też zaśnie w samochodzie.
kasia13_archiwum
Mozesz podawac herbatke imbirowa... I sa specjalne czopki przeciwwymiotne... Vomex. Moja pani pediatra przypisala to wlasnie moim dziewczynom na podroz... a Yasmina wtedy nie miala roczku...
kasia13_archiwum
No i wlasnie... Nie powinno sie za duzo jesc...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.