Menu

Ciuchlandia

Pytanko kieruję do mam,które kupują w ciuszkolandach.
Jak się opłaca bardziej kupowanie tam, na kg czy na sztuki?
Jak wygląda tydzień cenowy? Bo tu u mnie,im dalszy dzień tygodnia tym taniej,jednak i w sobote,kilka ciuszków i już ponad kg wychodzi.
pozdrawiam

mateuszowa
 235  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli zakupy

Odpowiedzi

koza54
Kupuję w takich ciuchlandach na kg i w zwykłych. Akurat u mnie w mieście niedawno powstała sieć takich na kg, w każdy poniedziałek jest zupełna wymiana towaru i oczywiście najwyższa cena, czym bliżej końca tygodnia to cena spada ale wiadomo ciuchy już przebrane wtedy, choć czasami można coś wyszperać :) W tych zwykłych ciuchlandach zaś też można super ciuchy wyszukać w bardzo dobrej cenie.. Tak jak napisała @atena, czy to taki na kg czy inny ciuchland i tak rachunek Cię wyniesie o wiele mniej (kciuki)
mateuszowa
No akurat to jest normalne,że tam jest taniej niż w zwykłych sklepach.
Pytam co jest według Was lepiej opłacalne czy na kg czy szt?
Takie jest pytanie,gdyby ktoś nie zrozumiał.
koza54
Ale to przecież zależy... weźmiesz np trzy ciężkie ciuchy i zapłacisz dajmy na to 30zł.. natomiast możesz wziąć więcej lżejszych i możesz nawet mniej zapłacić niż te 30zł... W ciuchlandach na sztuki również są różne ceny, za jedną szmatkę zapłacić możesz 5zł a inna może kosztować 15zł. Tu raczej nie ma reguły, że tu czy tu taniej, bo w jednym i drugim równie tanio możesz zrobić zakupy...
jagoda30
@koza54 ma rację
renata29
Lekkie ciuchy,np letnie ubrania dla dzieci to raczej na wagę bardziej się opłaca bo wycenione to nawet ok.20 zł może kosztować.No ale można też trafić na okazję,że sztuka będzie po złotówce :)
amalka
U nas sklepy "wagowe" zlikwidowali. Gorzej "wychodzili" na takim interesie. Ciuszki są wycenione. Dostawa jest raz w tygodniu, 5ego dnia jest 50% a 6ego za 1zł. Bardziej mi to odpowiada. Wszystko wisi sobie na wieszakach, pogrupowane tematycznie.
ewlirinka
U mnie niestety nie można kupić na wagę, ale nie wiem dlaczego wydaje mi się to bardziej opłacalne. Ostatnio zaczęłam kupować w ciucholandach i przyznam, że czasami ceny są powalające! Ale fakt -można kupić jakąś perełkę za bezcen.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.