Menu

ciuszki do szpitala-dziecko na lipiec

Powiedzcie mi czy mogę zamiast kaftaników i śpiochów dla noworodka wziąć pajace? Może to się głupie wyda, ale boję się, że tymi pajacami z zapięciem po środku podrażnię kikut. Jak to jest z body? Można zakładać zanim odpadnie kikut? I czy te ciuszki dla noworodka to mają być normalnie z długim rękawkiem czy krótkim? I co ze skarpetkami? Brać i założyć, czy darować sobie. Mam termin na lipiec, więc z tego co sprawdzałam ma być gorąco. Synka rodziłam zimą, więc wiedziałam co i jak, a teraz to nie wiem.

milcia22
 666  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Opieka nad dzieckiem ubranie dla noworodka do szpit

Odpowiedzi

katarynka3311
Js rodzilam we wrzesniu, ale bylo goraco. Corce zakladalam body z krotkim rekawem i kaftanik, spiochy. Pajacyki tez pozniej w domu, glownie do spania. Wystarczy byc ostroznym i uwazac na pepuszek. Szczesliwego rozwiazania(kwiatek)
karolincia
rodziłam pod koniec lipca ale akurat jak wychodziłam zrobiło sie chłodno i zaczeło padać body na długi rękaw i śpiochy,
sque
No ja rodziłam w sierpniu i małej ubrałam cienkie body ale z długim rękawkiem i do tego śpiochy i skarpetki na nóżki, moja mama jeszcze zakryła córę pieluchą tetrową jak wyszłyśmy ze szpitala do samochodu. A body to normalnie zakładałam od początku takie najmniejsze (będziesz wiedzieć które-2 pary były) kaftaniki mnie denerwowały i szybko je schowałam do szafy. Na noc zakładałam pajacyki na krótki rękaw i krótkie nogawki, bo mała i tak spała w rożku.
natalka8811
JA RODZILAM W PLICU POCZATKIEM BYLO MEGA GORACO MIAL BODY Z KROTKIM REKAWKIEM I POLSPIOSZKI A NA POLKU OKRYLAM GO TAKZE PEILUSZKA I MIAL CIENIUTKA BAWELNIANIA CZAPECZKE I SKARPETECZKI CIENKIE
Kasia1978
body i pół-śpiochy..
piasekpustyni
ja rodziłam w październiku i był ziąb, ale od początku był w pajacach na okrągło i nic się nie zaczepiało. przykładałam jałowy gazik po higienie pępusia(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.